Porównaj oferty

Maxus e-Deliver 3

Maxus e-Deliver 3 - cena w Polsce

Ceny samochodu elektrycznego Maxus e-Deliver 3 to już od 150 tys. złotych. Warto wiedzieć, że w ramach dopłat programu rządowego „Mój elektryk” można kupić ten pojazd z całkiem pokaźną zniżką, czyli dopłatą od rządu na poziomie większym niż 50 tys. złotych. Samochody elektryczne Maxus to nowoczesne pojazdy wyróżniające się niską masą własną, wykorzystaniem na pokładzie nowoczesnych technologii oraz ogromną ładownością.

Maxus e-Deliver 3 - zasięg

Model auta elektrycznego Maxus e-Deliver 3 to jedna z najciekawszych propozycji, jakie obecnie są dostępne na rynku. Warto dodać, iż ten model zapewnia nawet ponad 300 kilometrów zasięgu na jednym ładowaniu ogniwa bateryjnego. To świetny wynik, biorąc pod uwagę gabaryty pojazdu. Kilka trybów prowadzenia auta oraz nowoczesne sposoby odzyskiwania energii podczas jazdy sprawiają, że zasięg można realnie wydłużyć nawet o kilkadziesiąt kilometrów. Największe wady samochodów elektrycznych to właśnie zasięg, choć dla modelu Maxus e-Deliver 3 ta kwestia została w pewien sposób rozwiązana.

Maxus e-Deliver 3 - dane techniczne

ESP, ABS i EBD to tylko niektóre funkcje, w jakie wyposażony jest samochód elektryczny Maxus e-Deliver 3. Dwa typy baterii do wyboru 35 i 52,5 kWh pozwalają na przejechanie wielu kilometrów. Co ciekawe, ten model jest wyposażony w system szybkiego ładowania, który pozwala na napełnienie baterii do 80% w niecałą godzinę. Ten dostawczak ma ogrom miejsca do transportowania towarów. Dłuższa wersja zapewnia przestrzeń ładowania na ponad 6 metrów długości.