Porównaj oferty

Maxus Euniq 6

Maxus Euniq 6 - cena w Polsce

Koszt zakupu auta elektrycznego w Polsce wcale nie musi być dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Samochody elektryczne Maxus są dostępne w konkurencyjnych cenach i jednocześnie oferują wysoki poziom komfortu i funkcjonalności. Nie inaczej jest w przypadku modelu Maxus Euniq 6. To nowoczesny SUV zapewniający maksimum radości z jazdy oraz sporą przestrzeń bagażową. Na rok 2022 model ten dostępny jest w cenie nieco ponda 220 tys. złotych w zależności od wybranego wariantu.

Maxus Euniq 6 - zasięg

Ogromna bateria na pokładzie auta Maxus Euniq 6 ma pojemność 70 kWh. To wynik, który pozwala na realne podróżowanie w odległościach do ponad 400 kilometrów na jednym ładowaniu ogniwa zasilającego. Te dane dotyczą cyklu mieszanego. Można powiedzieć, że model Maxus Euniq 6 to doskonała opcja dla osób podróżujących często po mieście, jak i poza nim. Warto dodać, iż ten model wyposażony jest w innowacyjny system ładowania CCS, który umożliwia napełnienie baterii niemalże do pełna w nieco ponad pół godziny.

Maxus Euniq 6 - dane techniczne

Kiedy przeanalizujesz ranking aut elektrycznych, dowiesz się, że model Maxus Euniq 6 to polecany pojazd. Nowoczesny design, technologie oświetleniowe Full LED oraz elektryczny, panoramiczny szyberdach to nie wszystko. Rozstaw osi na poziomie ponad 2700 mm i całkiem sport prześwit to główne cechy tego modelu. Bagażnik w przypadku tego SUV-a, pomieści bagaż aż ponad 750 litrów.