Porównaj oferty

Maxus e-Deliver 9

Maxus e-Deliver 9 - cena w Polsce

Samochody elektryczne Maxus stale zyskują na popularności nie tylko w Polsce, ale i wielu innych krajach. Model Maxus e-Deliver 9 dostępny jest w Polsce w cenach około 300 tys. złotych. Oczywiście ten wariant dużego elektryka dostawczego dostępny jest z opcją dopłaty w ramach programu rządowego. W takiej sytuacji cena e-Deliver 9 w kraju staje się naprawdę atrakcyjna. Biorąc pod uwagę możliwości tego pojazdu, zdecydowanie warto wziąć go pod uwagę podczas poszukiwania nowego auta dostawczego.

Maxus e-Deliver 9 - zasięg

Według producenta Maxus e-Deliver 9 ma największy zasięg dla tego typu samochodów. Ze względu na sporą ładowność oraz gabaryty przy ekonomicznej jeździe w trybie mieszanym pojazd może przejechać nawet ponad 280 kilometrów. To wszystko zaledwie na jednym ładowaniu baterii. Warto dodać, że ostateczny zasięg zależny jest od wielu czynników m.in. stylu jazdy kierującego i zewnętrznych warunków atmosferycznych i drogowych.

Maxus e-Deliver 9 - dane techniczne

Dane techniczne modelu Maxus e-Deliver 9 są jasne i sprawiają, że każdy, kto się z nimi zapozna, pragnie mieć to auto w swojej flocie. W większej wersji aż 11 metrów sześciennych ładowności z pojemnością do ponad 1200 kilogramów to świetna opcja. Firmy produkujące samochody elektryczne stale udoskonalają swoją ofertę. Nie inaczej dzieje się w przypadku firmy Maxus. Ogromna bateria o pojemności ponad 85 kWh w najlepszej wersji konfiguracyjnej oraz szybkie ładowanie poniżej godziny to kolejne cechy nakłaniające do zakupu tego auta elektrycznego.