Porównaj oferty

Maxus Euniq MPV

Maxus Euniq MPV - cena w Polsce

Firma Maxus zajmuje się produkcją i dystrybucją aut dostawczych z napędem elektrycznym, ale nie tylko. Nowoczesne samochody elektryczne Maxus w Polsce są dostępne w naprawdę atrakcyjnych cenach. Dobrym przykładem model Euniq MPV, który jest dostępny w cenie nieco ponad 200 tys. złotych. W cenie otrzymasz nie tylko funkcjonalnego asystenta hamowania awaryjnego, ale też system stablizacji toru jazdy. To wszystko zamknięte w pięknej sylwetce modelu Euniq MPV, który pomieści nawet do 7 osób podczas jednej podróży.

Maxus Euniq MPV - zasięg

Zasięg modelu elektrycznego auta Maxus Euniq MPV to według producenta nieco ponad 300-320 kilometrów. Ostateczny zasięg auta na zasilaniu bateryjnym w dużej mierze zależy od tego, w jakim cyklu pracuje pojazd. Duża przestrzeń wewnątrz auta, niska waga oraz całkiem spora moc mają przełożenie na zasięg. To, ile ostatecznie można przejechać modelem Maxus Euniq MPV ma odbicie w tym, jakie są zewnętrzne warunki atmosferyczne, drogowe oraz czy auto podróżuje miastem czy na obszarach pozamiejskich.

Maxus Euniq MPV - dane techniczne

Nie wiesz, jaki samochód elektryczny warto wybrać? Zdecydowanie taki, który ma podobną specyfikację do modelu Maxus Euniq MPV. Ten ma na pokładzie baterię o pojemności ponad 50 kWh oraz funkcję szybkiego ładowania. Dodatkowe wyposażenie to panoramiczny dach oraz funkcjonalny kokpit z ekranem dotykowym. Silnik samochodu gwarantuje niecałe 200 koni mechanicznych mocy, co pozwala na rozpędzenie pojazdu do setki w nieco mniej niż 10 sekund. Taka specyfikacja sprawia, że auto elektryczne Euniq MPV spełni oczekiwania konsumentów poszukujących pojazdu na codzienne dojazdy do pracy lub do przewozu osób i towarów.