Porównaj oferty

E ON Foton pompy ciepła

E.ON Foton a do 10 grudnia 2021 Foton Technik to firma działająca na rynku energetycznym od 2015 roku, której głównym obszarem działalności początkowo była sprzedaż oraz montaż instalacji fotowoltaicznych dla domu, firm i rolników. Obecnie oferta E.ON Foton obejmuje także między innymi nowoczesne urządzenia grzewcze, jakimi są pompy ciepła oraz ich montaż. Jak wyglądają wobec tego jej szczegóły w tym przypadku?

Oferta i ceny pomp ciepła E.ON Foton

Oferta pomp ciepła E.ON Foton skierowana jest do osób prywatnych będących właścicielami domów jednorodzinnych, którzy chcą w nich zastosować nowoczesne, ekologiczne, a co najważniejsze niskokosztowe źródło ciepła. Urządzenia oferowane przez tę firmę mogą być montowane zarówno w nowopowstających budynkach, jak i tych modernizowanych.

Jakie pompy ciepła oferuje E.ON Foton?

Montaż pompy ciepła E.ON Foton dotyczy obecnie jednego urządzenia jakim jest model typu powietrze woda w wersji split Air11. Pompa ta cechuje się wysoką niezawodnością pracy nawet w przypadku ujemnych temperatur występujących na zewnątrz, a także wyposażona jest w cztery innowacyjne tryby pracy. Do tego zaliczana jest ona także do energooszczędnych oraz cichych urządzeń, które są w stanie zapewnić ciepło w niemal każdym domu. Model ten objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

4 elementy wyróżniające montaż pomp ciepła E.ON Foton

Choć oferta montażu pomp ciepła E.ON Foton może wydawać się taka jak wiele innych, istnieją 4 główne elementy, które ją wyróżniają. Pierwszy z nich to możliwość przedłużenia gwarancji na urządzenie, jaką oferuje ta firma. Drugi to możliwość połączenia pompy ciepła z istniejącą już instalacją fotowoltaiczną lub montowaną również przez E.ON Foton. Trzecim elementem jest z kolei fachowe doradztwo przy doborze odpowiedniego rozwiązania, dzięki temu można mieć pewność, że montowana pompa ciepła będzie w pełni spełniać swoją funkcję. Ostatnim wyróżnikiem oferty E.ON Foton jest z kolei kompleksowa instalacja składająca się nie tylko z samego urządzenia, ale także zasobnika ciepłej wody użytkowej o pojemności 300 lub 400 litrów, a także wszelkim osprzętem niezbędnym do jej poprawnego funkcjonowania.

Cena montażu pomp ciepła E.ON Foton

Cena montażu pomp ciepła przez E.ON Foton nie jest podawana na stronie tej firmy. W prosty sposób można jednak uzyskać od niej ofertę za pomocą wygodnego formularza kontaktowego, którego wypełnienie zajmuje zaledwie chwilę.

Warto jednak pamiętać, że cena pompy ciepła oraz jej montażu jest niezwykle indywidualną kwestią, na którą wpływa wiele różnorodnych czynników. Zaliczyć można do nich nie tylko rodzaj i moc wybranego urządzenia, ale także to, w jakich warunkach ma ono pracować oraz jaką powierzchnię ogrzewać.

Montaż pomp ciepła E.ON Foton — opinie

Chcąc podsumować ofertę montażu pomp ciepła E.ON Foton, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na przejrzyście zaprezentowane urządzenie, które oferuje ta marka, wraz ze wskazaniem elementów wchodzących w jego skład. Dzięki temu już na starcie można dowiedzieć się, za co trzeba będzie zapłacić. Jej dużym atutem jest również spore doświadczenie firmy wynikające z wieloletniej działalności w branży fotowoltaicznej. Do minusów można z kolei zaliczyć, chociażby to, że oferowana przez E.ON Foton pompa ciepła to obecnie wyłącznie jedno urządzenie, dodatkowo jego cena nie jest nigdzie podawana, podobnie jak cena montażu.

Opinie o firmie Foton Technik Sp. z o.o.

4.5 (4 opinii o stronie)

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Wybierzemy dla Ciebie firmę z najlepiej dopasowaną ofertą do Twoich potrzeb

Wypełnij formularz.
My zajmiemy się resztą

  • Indywidualne wyceny dopasowane do Twoich potrzeb
  • Dedykowane oferty dostępne tylko na optimalenergy.pl
  • Atrakcyjne ceny – najlepszy stosunek jakości do ceny
  • Bezpieczeństwo – tylko zweryfikowani sprzedawcy
  • Oszczędność czasu – błyskawiczne porównanie ofert

Wybierz rodzaj klienta

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności