Porównaj oferty

Columbus Energy opinie pompy ciepła

Columbus Energy to jedna z najbardziej znanych firm oferujących sprzedaż oraz montaż instalacji fotowoltaicznych w naszym kraju. Oprócz tego w swojej ofercie posiada ona jednak także ekologiczne rozwiązania grzewcze pod postacią pomp ciepła. Dzięki temu jej klienci mogą skorzystać z kompleksowych usług związanych z odnawialnymi źródłami energii. Czym cechuje się więc oferta na montaż pomp ciepła Columbus Energy?

Oferta montażu pomp ciepła Columbus Energy

Montowane przez firmę Columbus Energy to urządzenie powietrzno wodne, które zapewniają możliwość ogrzewania za ich pomocą nie tylko budynków, ale także przygotowywanie ciepłej wody użytkowej. Produkowane są one przez cenioną w tej branży skandynawską firmę Nibe, dzięki temu wyróżniają się one wysoką jakością oraz wydajnością. Oferta montażu pomp ciepła Columbus Energy skierowana jest do właścicieli domów jednorodzinnych z całej Polski, a także rolników oraz przedsiębiorców w ramach usług Go Green, Go Free oraz Go Comfort, obejmujących instalacje fotowoltaiczne oraz współpracujące z nimi pompy ciepła.

Jakie pompy ciepła montuje Columbus Energy?

Oferta obejmująca montaż pomp ciepła przez Columbus Energy dotyczy dwóch rodzajów tych urządzeń, z czego oba z nich to pompy powietrze woda oraz mogą być montowane zarówno w nowopowstających, jak i modernizowanych budynkach. Pierwszym urządzeniem jest więc model NIBE typu monoblok dostępny w czterech wariantach mocy 8 kW, 12 kW oraz 16 kW i 20 kW, który wyróżnia się wysoką sprawnością i efektywnością (współczynnik SCOP powyżej 5). Drugie urządzenie to natomiast także pompa ciepła typu monoblok również dostępna w 4 wariantach mocy, różniąca się jednak tym, że posiada ona wbudowaną funkcję chłodzenia.

Elementy wyróżniające ofertę Columbus Energy na montaż pomp ciepła

Columbus Energy zajmuje się nie tylko montażem, ale także doborem odpowiedniej pompy ciepła do potrzeb danego budynku. Oprócz tego firma ta pomaga także w uzyskaniu dofinansowania na zamontowanie tych urządzeń z programu Czyste Powietrze. Sama instalacja urządzeń po wybraniu oferty Columbus Energy zajmuje od 2 do 3 dni i przeprowadzana jest przez grupę wykwalifikowanych instalatorów.

Ile kosztuje montaż pompy ciepła w Columbus Energy?

Koszt montażu pompy ciepła przez Columbus Energy nie jest podawany na stronie tej firmy. Aby go poznać, należy się więc skontaktować z jej przedstawicielami, na przykład za pomocą wygodnego formularza kontaktowego. Z pewnością wysokość ceny za tę usługę zależeć będzie jednak od rodzaju wybranej pompy ciepła, a także tego, czy ma być ona montowana jako samodzielnie rozwiązanie, czy też w ramach pakietu usług wraz z instalacją fotowoltaiczną, która zapewni energię elektryczną niezbędną do jej zasilania. Szacunkowo decydując się na montaż pompy ciepła z Columbus Energy, trzeba się więc liczyć ze standardowym wydatkiem w tym przypadku rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Montaż pomp ciepła Columbus Energy — opinie

Oferta na montaż pomp ciepła Columbus Energy cieszy się wśród osób, które zdecydowały się z niej skorzystać głównie dobrymi opiniami. Doceniana jest ona przede wszystkim za:

Dlatego też planując montaż tego typu urządzenia grzewczego, warto wziąć pod uwagę także Columbus Energy.

Opinie o firmie Columbus Energy SA

5 (1 opinii o stronie)

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Wybierzemy dla Ciebie firmę z najlepiej dopasowaną ofertą do Twoich potrzeb

Wypełnij formularz.
My zajmiemy się resztą

  • Indywidualne wyceny dopasowane do Twoich potrzeb
  • Dedykowane oferty dostępne tylko na optimalenergy.pl
  • Atrakcyjne ceny – najlepszy stosunek jakości do ceny
  • Bezpieczeństwo – tylko zweryfikowani sprzedawcy
  • Oszczędność czasu – błyskawiczne porównanie ofert

Wybierz rodzaj klienta

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności