Porównaj oferty
Magazyny energii Victron Energy opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii Victron Energy opinie

5 (2 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Firma Victron Energy B.V. zajmująca się przede wszystkim produkcją i sprzedażą komponentów do instalacji fotowoltaicznych wraz z rozwojem popularności tego typu rozwiązania pozwalającego na pozyskiwanie energii elektrycznej z promieni słonecznych zauważyła także rosnący problem związany z magazynowaniem wyprodukowanych nadwyżek prądu, które przez to nie mogły być wykorzystywane w pełni. Dlatego też do swojej oferty postanowiła ona wprowadzić również magazyny energii, na których skupiamy się poniżej, sprawdzając co je wyróżnia na rynku, ile one kosztują i jakie są o nich opinie.

Nazwa spółki

Victron Energy

Adres siedziby

De Paal 35
1351 JG Almere, ,

Magazyn energii Victron Energy B.V. — oferta

Systemy magazynowania energii pochodzącej z instalacji fotowoltaicznej od marki Victron Energy B.V. umożliwiają przede wszystkim maksymalizację jej wykorzystania do własnych celów oraz odłożenie jej konsumpcji w czasie, Dzięki temu inwestowanie w odnawialne źródła energii pod tą postacią staje się jeszcze opłacalniejsze. Magazyny energii Victron Energy B.V. w pełni współpracują z dowolną instalacją fotowoltaiczną po podłączeniu ich za pomocą odrębnego inwertera fotowoltaicznego, dzięki temu sprawdzają się one zarówno w przypadku gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw.

Podstawowym wyróżnikiem magazynów energii Victron Energy B.V. jest możliwość ich pracy w dwóch trybach — Optimized oraz Keep Batteries Charged. Pierwszy z nich pozwala więc na optymalne wykorzystywanie energii elektrycznej produkowanej przez panele fotowoltaiczne, dzięki temu to ona w pierwszej kolejności zasila odbiorniki prądu. Drugi tryb pracy ma natomiast za zadanie stałe podtrzymywanie pełnego naładowania akumulatora, tak aby był on w stanie dostarczyć energię elektryczną w przypadku awarii sieci energetycznej czy spowodowanych innymi przyczynami przerw w dostawach prądu.

Jak zbudowane są magazyny energii Victron Energy B.V.?

Urządzenie do magazynowania energii z fotowoltaiki holenderskiej firmy Victron Energy B.V. to kompleksowe rozwiązania oferowane w kilku różnorodnych wariantach do wyboru, przez co ich przyszli użytkownicy mogą w pełni dopasować je do swoich potrzeb.

Każde z nich składa się jednak bez względu na rodzaj z 5 elementów. Pierwszym z nich jest inwerter akumulatorowy z funkcją ładowarki. Drugi to akumulatory bazujące na technologii litowo-jonowo-fosforowej (LiFePO4) wyposażone w funkcję równoważenia ogniw. Trzeci element składowy magazynów energii Victron Energy B.V. to natomiast panel kontrolny, który pozwala na proste i bezproblemowe sterowanie urządzeniem oraz monitorowanie jego pracy. W cenie zestawu znajdują się także miernik energii oraz ochrona antyprzepięciowa i przed przegrzaniem zapewniająca bezpieczną pracę akumulatorów.

Ile kosztuje magazyn energii Victron Energy B.V.?

Rozwiązanie będące kompletnym magazynem energii, który może być wykorzystywany w gospodarstwach domowych i firmach zarówno do przechowywania energii elektrycznej produkowanej przez panele fotowoltaiczne, jak i jako zasilanie awaryjne oraz wysoka jakość zastosowanych komponentów i bezpieczeństwo pracy mają także swoje odzwierciedlenie w cenie magazynów energii Victron Energy B.V., które w porównaniu do innych modeli dostępnych na rynku, bez względu na ich pojemność zaliczane są i tak do wyższej półki cenowej. Potwierdzeniem tego jest, chociażby fakt, że najtańszy magazyn energii Victron Energy B.V. kosztuje ponad 30 000 złotych.

Opinie o magazynach energii Victron Energy B.V.

Zbierając w jednym miejscu wszystkie zalety i wady magazynów energii Victron Energy B.V. wśród ich plusów należy przede wszystkim wymienić ich kompleksowość oraz wiele zastosowanych technologii, które zapewniają bezpieczeństwo ich użytkowania. Na plus jest także to, że urządzenia te mogą pracować w dwóch trybach w zależności od danych potrzeb użytkowników. Minusem magazynów energii Victron Energy B.V. jest natomiast to, że ich producent nie podaje informacji dotyczących ich sprawności, a także koszt, jaki należy ponieść, decydując się na ich zastosowanie w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną. Dlatego też przed podjęciem ostatecznej decyzji najlepiej porównać ofertę tego producenta z ofertami innych marek, korzystając z naszej porównywarki.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności