Porównaj oferty
Magazyny energii Miellec
O firmie

Nie ulega wątpliwości, że ilość montowanych magazynów energii w naszym kraju stale wzrasta, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, kiedy to została ogłoszona kolejna edycja programu Mój Prąd 4.0, w której dofinansowaniem objęte zostały w końcu także tego typu urządzenia. Osoby poszukujące magazynów energii mają obecnie szeroki wybór pod względem ich producentów. Wśród polskich propozycji wyróżnić można natomiast modele produkowane przez Miellec, która jest marką Mieleckiego Instytutu Technologicznego z siedzibą w Mielcu. W związku z tym, jak prezentuje się oferta magazynów energii Miellec?

Nazwa spółki

Miellec

Adres siedziby

Racławickiej 11
39-300 Mielec, małopolska, Polska

Numer KRS

0000791946

NIP

8172193638

Oferta i ceny magazynów energii Miellec

Magazyny energii Miellec to rozwiązania pozwalające magazynować energię elektryczną produkowaną w nadwyżkach przez instalacje fotowoltaiczne skierowane przede wszystkim do właścicieli mikroinstalacji. Z powodzeniem mogą być w związku z tym łączone z instalacjami PV wyposażonymi w falowniki takich marek jak: Goodwe, Growatt, Sofar Solar czy też Solis Inverters. Do ich zalet należy zaliczyć także niezwykle estetyczny design. Magazyny energii Miellec dostępne są bowiem w aż 5 różnorodnych wariantach kolorystycznych od klasycznych szarości poprzez odcienie czerwieni, złota i granatu.

Jakie magazyny energii oferuje Miellec?

Urządzenie przeznaczone do magazynowania energii oferowane przez polską markę Miellec to rozwiązania, które w zależności od konfiguracji baterii poprzez ich łączenie w pakiety mogą mieć pojemność od 2,5 do nawet 20 kWh. Ich wydajność energetyczna wynosi natomiast 98%, a niskie napięcie 48V, na którym bazują, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania tych urządzeń.

Jeśli chodzi natomiast o zastosowane w magazynach energii Miellec baterie są nimi modele bazujące na nowoczesnej i wydajnej technologii litowo-żelazowo-fosforanowej (Li FePO4), które cechują się wysoką żywotnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Każdy z magazynów energii tej marki objęty jest 15-letnią gwarancją producenta, a do tego posiada certyfikaty zgodności z dyrektywą EN obowiązującą na terenie krajów Unii Europejskiej.

Ile kosztuje magazyn energii Miellec?

Oferowane przez markę Miellec magazyny energii to modele, których cena nie jest podana na stronie producenta. Należy się jednak spodziewać, że będzie ona ściśle uzależniona od tego w ile baterii, składających się na finalną moc banku energii będzie on wyposażony oraz dodatkowych dobranych parametrów użytkowych. Warto jednak podkreślić, że wybierając magazyny Miellec należy nie tylko zwrócić uwagę na ich cenę, ale także dość nietypowy, naprawdę ciekawy i estetyczny design oraz doskonałe parametry pracy, do których zaliczyć można między innymi wydajność energetyczną na poziomie 95%. To ile kosztuje magazyn energii Miellec można natomiast sprawdzić, wykorzystując do tego formularz kontaktowy udostępniony na stronie tej polskiej marki, który umożliwia skontaktowanie się z przedstawicielem firmy.

Magazyny energii Miellec opinie

Choć magazyny energii Miellec to urządzenia, których cena nie jest podana oficjalnie, wciąż wyróżniają się one wieloma zaletami. Na plus w ofercie tej marki jest przede wszystkim:

  • aż 15 lat gwaranci na urządzenia,
  • możliwość swobodnej rozbudowy pojemności magazynu energii,
  • polska produkcja od A do Z,
  • wysoka wydajność energetyczna urządzeń,
  • zastosowanie baterii typu LiFePO4.

Dodatkowo nie można zapomnieć także o tym, że magazyny energii Miellec cechują się również świetnym designem uzupełniającym ich parametry użytkowe, w związku z tym cieszą się one wieloma dobrymi opiniami.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (5 z 1 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności

Aktualności
Magazyn energii 20kw - ile kosztuje
5 wrz 2022
Magazyn energii 20kw - ile kosztuje

W dzisiejszych czasach rozwój branży energetycznej jest naprawdę szybki i w większości przypadków oznacza stosowanie coraz większych pojemności akumulatorów – zarówno w samochodach elektrycznych, jak i przydomowych instalacjach fotowoltaicznych. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje magazyn energii 20 kWh? A może wolisz zdobyć informacje o tym, gdzie szukać najlepszych magazynów energii i w jaki sposób podłączyć je do przydomowej sieci energetycznej? Oto artykuł, który rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Czytaj więcej
Jak działa grawitacyjny magazyn energii?
10 sty 2023
Jak działa grawitacyjny magazyn energii?

W dzisiejszych czasach modułowe opcje przechowywania energii w formie grawitacyjnej wykorzystują, jak sama nazwa wskazuje – grawitację, ale także energię kinetyczną. W ten sposób przechowywanie oraz przesyłanie energii elektrycznej jest o wiele efektywniejsze, aniżeli dotychczas stosowane metody. Obecnie specjaliści z zakresu energetyki i fizyki opracowują coraz nowocześniejsze metody wykorzystania grawitacji oraz energii kinetycznej do magazynowania energii. Chcesz wiedzieć nieco więcej na ten temat? Sprawdź poniższy wpis.

Czytaj więcej
Magazyn energii co to jest?
24 lip 2021
Magazyn energii co to jest?

Choć fotowoltaika cieszy się w Polsce ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem jest, chociażby to, że nasz kraj znalazł się na 5 miejscu w Europie pod względem przyrostu mocy instalacji fotowoltaicznych, w porównaniu do poprzedniego roku użytkowanie jej generuje pewien problem. Produkowana z promieni słonecznych energia nie zawsze może być bowiem wykorzystywana na bieżąco, dlatego też musi być magazynowana. Jednym z dostępnych rozwiązań staje się więc magazyn energii.

Czytaj więcej
Jak magazynować prąd z fotowoltaiki?
27 sie 2021
Jak magazynować prąd z fotowoltaiki?

Wraz z rosnącą liczbą instalacji fotowoltaicznych pojawiających się na dachach prywatnych domów i firm oraz gruntach zaczął pojawiać się problem, związany z odpowiednim zagospodarowaniem nadwyżek energii produkowanej przez panele fotowoltaiczne w okresach największego nasłonecznienia. W związku z tym coraz więcej właścicieli tego typu instalacji poszukuje idealnego rozwiązania, które pozwoli im w pełni wykorzystywać ich moc w każdym okresie, zarówno podczas podwyższonej ilości produkcji energii elektrycznej, jak i jej spadków. Jakie rozwiązania oferuje wobec tego obecnie pod tym względem rynek OZE i które jest z nich najlepsze?

Czytaj więcej