Strona główna > Magazyny energii > Magazyny energii w Polsce - producenci > Magazyny Energii Impact Clean Power Technology opinie

Magazyny Energii Impact Clean Power Technology opinie

Porównaj oferty magazynów energii

Od samych początków swojego istnienia firma ImpactClean Power Technology związana jest z odnawialnymi źródłami energii. Dynamiczny wzrost branży OZE sprawił jedynie, że jej oferta stale poszerzana jest o coraz to nowsze rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie energii z ekologicznych źródeł, a także tworzenie systemów zapewniających pełną samowystarczalność dla ich użytkowników. Dlatego też jednym z produktów, jakie oferuje ta firma, są nowoczesne magazyny energii Impact Clean Power Technology, którym postanowiliśmy się przyjrzeć bliżej. 

Magazyn energii Impact Clean Power Technology — oferta i cena

Firma Impact Clean Power Technology zaliczana jest do jednych z największych dostawców rozwiązań do magazynowania energii, które wykorzystywane są w całej Europie, a także USA oraz Nowej Zelandii. Jej urządzenia wyróżniają się doskonałym dopasowaniem do różnorodnych klientów docelowych, dzięki temu cieszą się ogromną popularnością. Magazyn energii Impact z łatwością może być bowiem dopasowany do niemal każdej instalacji fotowoltaicznej, bez względu na jej moc, ponieważ stanowi on większą część oferty tej firmy. 

Do skierowana jest oferta magazynów energii Impact Clean Power Technology?

Swoje magazyny energii Impact Clean Power Technology oferuje w odróżnieniu od konkurencji dla trzech grup docelowych. Pierwszą z nich są gospodarstwa domowe, produkujące energię elektryczną za pomocą instalacji fotowoltaicznych na swoje potrzeby. Przeznaczone dla nich magazyny energii pozwalają na optymalizację zużycia prądu poprzez odłożenie jego konsumpcji w czasie, gdyż magazynowany jest on w bateriach o wielu pojemnościach do wyboru. 

Drugą grupą klientów, do których skierowane są magazyny energii Impact są przedsiębiorcy, zarówno z sektora MŚP, jak i prowadzący duże firmy. W ich przypadku Impact Clean Power Technology skupia się przede wszystkim na tym, aby jej magazyny energii mogły być wykorzystywane jako zasilanie awaryjne gwarantujące stabilność energetyczną. 

Ostatnią grupą klientów, dla których tworzy magazyny energii ImpactClean Power Technology, jest natomiast branża energetyczna oraz przemysłowa. Urządzenia te stosowane mogą być bowiem z powodzeniem w branży motoryzacyjnej, zakładach energetycznych czy komunikacyjnych. 

Wszystkie magazyny energii Impact Clean Power Technology ponadto produkowane są z zastosowaniem technologii litowo-jonowej, dzięki temu są one nie tylko bezpieczne w użytkowaniu, ale także wydajne i wysokosprawne. Dodatkowo magazyny energii Impact Clean Power Technology zarówno z serii Fona Energy, jak i Fona Energy Business mogą być także bezproblemowo rozbudowywane o kolejne moduły, dzięki temu z łatwością można je dopasować do swoich potrzeb. 

Ile kosztują magazyny energii Impact Clean Power Technology?

Zastosowanie technologii litowo-jonowej, możliwość prostej rozbudowy oraz innowacyjne rozwiązania i wysoka sprawność, nie sprawiają wcale, że magazyny energii Impact Clean Power Technology są zaliczane do najdroższych na rynku. Wręcz przeciwnie w porównaniu z urządzeniami magazynującymi koreańskich lub amerykańskich marek są one tańsze. Cena magazynu energii Impact Clean Power Technology nie powinna być jednak nigdy czynnikiem decydującym o jego zakupie i montażu. Dlatego też najlepiej ich kluczowe parametry takie jak pojemność, sprawność i dodatkowe ułatwiające korzystanie z nich rozwiązania porównać z innymi markami, chociażby za pomocą naszej porównywarki magazynów energii. 

Magazyn energii Impact Clean Power Technology — opinie

Magazyny energii Impact Clean Power Technology to przede wszystkim urządzenia produkowane przez doświadczoną w tym zakresie firmę. Dzięki temu decydując się na ich montaż, można liczyć na profesjonalny serwis i wsparcie specjalistów. Dodatkowo wyróżniają się one także dużym zróżnicowaniem, przez co z łatwością można je dopasować do swoich potrzeb, zarówno w gospodarstwie domowym, jak i firmie oraz przemyśle.