Porównaj oferty

3 kwi 2017

Prąd - baza wiedzy

Czy cena energii może być niższa? Sprawdź to w naszym narzędziu

Ceny prądu porównywarka cen energii elektrycznej - takie hasło w wyszukiwarce Google często wpisują osoby, chcące zmienić sprzedawcę prądu i obniżyć swoje rachunki za prąd. Czy korzystanie z porównywarek cen prądu daje gwarancję znalezienia faktycznie najlepszej oferty na rynku?

Wróć do: Aktualności Czy cena energii może być niższa? Sprawdź to w naszym narzędziu

Czy cena energii może być niższa?

Optimal Energy skupia się na pokazaniu jak działa porównanie cen prądu i kosztów, które finalnie przełożyć się mają na wykokosić naszego rachunku za prąd. Osoby korzystające z takiego narzędzia chcą dostać informację o:

  • Możliwie największej ilości sprzedawców prądu, którzy mają ofertę sprzedaży prądu
  • Aktualne oferty sprzedaży prądu
  • Dokładne i faktyczne obliczenia, które wpłyną na wysokość rachunku za energię elektryczną, razem ze wszystkimi kosztami towarzyszącymi
  • Dostęp do najlepszych ofert na rynku

Wiemy, że publikując ten wpis na naszym blogu możemy zostać posądzeni o brak obiektywizmu, ale fakty są takie, że wszystkie najważniejsze cztery cechy spełnia porównywarka cen prądu Optimal Energy. O tym jak działa ranking sprzedawców prądu pisaliśmy już wcześniej. Witać tam wyraźnie, że to co nas najbardziej interesuje to jakość i rzetelność przeprowadzonego porównania cen. Dzięki swojej obecności na rynku od 2010 roku mamy wypracowane odpowiednie mechanizmy, dzięki którym jesteśmy w stanie porównywać oferty sprzedawców prądu w sposób najbardziej dokładny na rynku, a wyniki takiego porównania przedstawiać w sposób najbardziej czytelny.

Firmy w zestawieniu

Jak doskonale sobie zdajecie sprawę, cały mechanizm były niekompletny, gdyby nie sprzedawcy prądu, którzy przygotowują oferty sprzedaży. Jak łatwo się domyśleć, najchętniej do współpracy namówić tych, którzy takie oferty mają najlepsze. W związku z powyższym, często dzieje się tak, że sprzedawca znając stawki rynkowe konkurencji, sam się do nas zgłasza z informacją o przygotowanej nowej ofercie, tak, aby w dniu jej startu była ona już dostępna w naszym systemie, a co za tym idzie także dla Państwa.

Strona Optimal Energy to dla sprzedawców prądu świetne miejsce gdzie poza sprzedażą swoich ofert mogą budować wizerunek atrakcyjnej finansowo firmy, dbającej o dobro swoich klientów!


Oceń artykuł bez dodawania komentarza

4 (14 opinii)

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Twoja ocena:

Optimal Energy - optymalne rachunki

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka na rynku energii. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Piszemy o rynku energii, OZE i elektromobilności. Tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy do współpracy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić