Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych - co powinieneś wiedzieć? > Mapa stacji ładowania >   GreenWay Polska - stacje ładowania samochodów elektrycznych

GreenWay Polska - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa GreenWay Polska
Email bok@greenwaypolska.pl
Telefon 48-58-325-10-17

GreenWay Polska to firma dostarczająca innowacyjne rozwiązania w obszarze elektromobilności. Głównym celem firmy GreenWay jest budowa oraz eksploatacja sieci stacji ładowania samochodów elektrycznych. Dla posiadacza samochodu elektrycznego wybór GreenWay oznacza: 

  • dostęp do rozbudowanej sieci stacji ładowania aut
  • dogodne lokalizacje stacji ładowania
  • krótki czas ładowania baterii
  • dostęp do obsługi i wsparcia technicznego 24/7

Stacje ładowania GreenWay obsługują wszystkie modele pojazdów elektrycznych. 

GreenWay Polska - oferta i cennik

Oferta firmy GreenWay jest skierowana do posiadaczy samochodów elektrycznych. Do dyspozycji użytkownika są trzy pakiety w cenniku: Energia STANDARD, Energia PLUS, Energia MAX. Wybór pakietu jest dostosowany do miesięcznie pokonanego dystansu autem elektrycznym. Od typu pakietu oraz czasu ładowania samochodu zależy też wysokość stawki za kWh. Ceny wahają się od 0,99 zł/kWh do 2,59 zł/kWh. Niezależnie od wybranego pakietu, posiadacz auta otrzymuje: 

  • kartę RFID
  • dostęp do mobilnej aplikacji
  • możliwość bezpłatnej zmiany na wyższy plan
  • bezgotówkowe rozliczanie usługi ładowania

W sieci GreenWay, oprócz stacji własnościowych, znajdują się ładowarki partnerskie. Z poziomu aplikacji widoczne jest rozróżnienie typu stacji ładowania. Oferta firmy GreenWay jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla firm czy instytucji.

GreenWay Polska - jak zlokalizować stację ładowania

Firma GreenWay Polska posiada największą sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych w Europie Centralnej. GreenWay oferuje klientom dostęp do mobilnej aplikacji, dzięki której łatwo można zlokalizować i skorzystać ze stacji. Do dyspozycji klienta jest rozbudowana ogólnopolska sieć stacji szybkiego ładowania. Stacje rozmieszczone są co mniej więcej 85-100 km. Ich lokalizacja znajduje się wzdłuż autostrad oraz tras szybkiego ruchu. W celu ułatwienia lokalizacji stacji GreenWay, firma zintegrowała swój system informatyczny z Mapami Google. Dzięki dostępowi do map stacji ładowania możliwe jest przesyłanie informacji o tym, czy dana ładowarka w konkretnej lokalizacji jest aktualnie używana czy wolna do użycia. Ta dodatkowa funkcjonalność to wygodne rozwiązanie dla kierowców aut elektrycznych.

Opinie o GreenWay Polska

Firma GreenWay jest potentatem, jeśli chodzi o publiczną sieć stacji ładowania aut elektrycznych. Rozbudowana sieć stacji ładowania pozwala bez obaw podróżować po Polsce samochodem z niewielką baterią. Dzięki stacjom szybkiego ładowania w czasie 30-45 min możliwe jest naładowanie w 80% baterii o pojemności 23-40 kWh. Atutem firmy GreenWay jest poszerzenie swojej oferty o stacje ładowania do domu lub miejsca pracy.

Szukaj stacji operatora GreenWay Polska

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania