Porównaj oferty

Renault Austral

Renault Austral to model auta elektrycznego, który prawdopodobne będzie hitem w branży motoryzacyjnej. Nowy pojazd zasilany energią elektryczną marki Renault jest połączeniem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, wydajnych ogniw bateryjnych oraz atrakcyjnej ceny, która w Polsce ma osiągnąć pułap kilkuset tys. złotych w górę. Cena będzie na pewno na tyle atrakcyjna, że przyciągnie uwagę wielu konsumentów w Polsce i nie tylko.

Renault Austral - zasięg

Nowy Renault Austral może okazać się hitem 2022 roku. Francuzi na etapie projektowania tego modelu wzięli pod uwagę wykorzystanie najlepszych materiałów, a także podzespołów, które znacznie ograniczają zużycie energii podczas jazdy. Auta elektryczne tego typu z zasilaniem hybrydowym mogą przejechać na jednym ładowaniu zazwyczaj około kilkudziesięciu kilometrów. Prawdopodobnie podobną specyfikację będzie mieć model auta Renault Astral.

Renault Austral - dane techniczne

Jeśli chodzi o dane techniczne – tutaj informacje płyną wprost od producenta marki. Nowoczesny system multi-sense, dotykowe ekrany oraz wiele trybów jazdy do wyboru. To główne cechy, jakimi wyróżnia się model Renault Austral. Dodatkowo do dyspozycji kierującego są aż 32 nowoczesne systemy wspomagania jazdy, dzięki czemu auto zapewnia maksymalny komfort prowadzenia oraz bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wpada Renault Austral na tle innych pojazdów, koniecznie sprawdź ranking aut elektrycznych.