Porównaj oferty

Fisker Ronin

Już od kilku miesięcy firma Fisker zdradza coraz więcej szczegółów na temat nowego projektu auta elektrycznego Fisker Ronin. Ten model ma być nie lada gratką dla prawdziwych miłośników elektrycznej motoryzacji. Według najnowszych doniesień ze świata auto Fisker Ronin ma kosztować średnio w okolicach 100 tys. dolarów. Oznacza to, że modele importowane do Polski będą równać się z wydatkiem w granicy 500 tys. złotych. Nie jest to jednak wygórowana cena, biorąc pod uwagę osiągi i planowaną specyfikację tego modelu.

Fisker Ronin - zasięg

Imponujący zasięg na jednym ładowaniu ogniw bateryjnych to główna cecha wyróżniającą model Fisker Ronin. Samochody elektryczne w dzisiejszych czasach nawet w najlepszej konfiguracji oferują zasięg średnio do 300-400 kilometrów. Według założeń tego producenta model Fisker Ronin ma oferować zasięg prawie do 1000 kilometrów! To niesamowity wynik, jakiego nie osiągnął jeszcze żaden inny producent samochodów elektrycznych na świecie.

Fisker Ronin - dane techniczne

Dane techniczne dotyczące modelu Fisker Ronin nie są jeszcze do końca znane ze względu na fakt, iż docelowa produkcja zacznie się dopiero w 2024 foku. Według informacji pochodzących od producenta układ napędowy zastosowany w tym aucie elektrycznym ma pozwalać na osiągnięcie prędkości 60 mil na godzinę w czasie mniejszym niż 2 sekundy. Takie założenia sprawiają, że ten charakterystyczny samochód marki Fisker może zyskać wielu zwolenników w Polsce i na całym świecie.