Porównaj oferty

Fisker Ocean

Fisker Ocean - cena w Polsce

Fisker Ocean niestety nie jest jeszcze dostępny w Polsce, ale jego ceny prawdopodobnie będą oscylować w granicy 300 tys. złotych. W tym przypadku wiele będzie zależeć od wybranej konfiguracji, gdyż topowy model może zagwarantować niesamowite wrażenia z jazdy dzięki ogromnej mocy, komforcie prowadzenia oraz pokaźnym zasięgu. Samochody elektryczne Fisker to nowa marka, która pojawia się na rynku europejskim oraz amerykańskim. Warto jednak zastanowić się nad zakupem modelu Fisker Ocean, który łączy w sobie wszystko to, co najlepsze w autach elektrycznych.

Fisker Ocean - zasięg

Producent deklaruje, iż maksymalny zasięg auta elektrycznego Fisker Ocean ma wynosić nawet ponad 500 kilometrów. To jednak prognozy, a więc realny przebieg prawdopodobnie będzie nieco niższy, choć wiele zależy od warunków na drodze oraz stylu prowadzenia auta. Tak duży zasięg to nie lada gratka dla miłośników elektryków. Uwzględniając ranking aut elektrycznych, można powiedzieć, iż jest to jeden z najlepszych modeli jeśli chodzi o możliwości zasięgu na jednym ładowaniu ogniw bateryjnych.

Fisker Ocean - dane techniczne

Model Fisker Ocean jako auto elektryczne ma zapewniać moc do ponad 500 koni mechanicznych z napędem na dwie osie. Dzięki temu SUV będzie w stanie wjechać praktycznie wszędzie bez żadnych przeszkód. Piękna linia boczna to nie wszystko, co oferuje ten model. Wydajny napęd, duże ekrany dotykowe na kokpicie oraz szybkie ładowanie baterii to kolejne cechy, które sprawiają, że warto zainteresować się pojazdem Fisker Ocean.