Porównaj oferty
Woltair pompy ciepła opinie
OptimalEnergy

Woltair pompy ciepła opinie

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

WOLTAIR to jedna z największych czeskich firm działających w sektorze związanym z zieloną energią, która od 2022 roku obecna jest także na polskim rynku. Jej głównym obszarem działalności jest sprzedaż oraz montaż pomp ciepła, choć w ostatnim czasie oferta tej firmy została także rozszerzona o fotowoltaikę. My jednak skupiamy się wyłącznie na głównej specjalizacji WOLTAIR, którą są nowoczesne, ekologiczne pompy ciepła i sprawdzamy, jak w przypadku tej firmy prezentuje się jej oferta z nimi związana.

Nazwa spółki

Woltair.pl Sp. z o.o.

Adres siedziby

Szyszkowa 35
02-285 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

22 417 34 46

Email

info@woltair.pl

Numer KRS

0000893934

NIP

7011028945

Oferta montażu pomp ciepła WOLTAIR

Oferta montażu pomp ciepła WOLTAIR skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych, którzy chcą swoje domy ogrzewać za pomocą ekologicznego, nowoczesnego, a co najważniejsze niskokosztowego źródła ciepła. Wyróżnikiem działalności tej firmy jest innowacyjny model działalności, który bazuje w dużej mierze na technologiach cyfrowych. Dzięki temu oferta sprzedaży i montażu pomp ciepła WOLTAIR odpowiada na potrzeby współczesnych klientów w 100%.

Usługi tej firmy świadczone są na terenie całego kraju. Montaż pomp ciepła realizowany jest natomiast przez zewnętrznych instalatorów, którzy jednak pozostają stale pod nadzorem WOLTAIR, dzięki temu jakość realizowanych przez nich prac zostaje zachowana na wysokim poziomie.

Jakie pompy ciepła montuje WOLTAIR?

Wśród oferowanych i montowanych pomp ciepła przez WOLTAIR wyróżnić można ich wszystkie rodzaje. Dzięki temu każdy może znaleźć w tej firmie odpowiednie rozwiązanie dla siebie, bez względu na to, czy poszukuje jednostki do dopiero powstającego budynku, czy też takiego, w którym modernizowany jest system grzewczy. Jeśli chodzi natomiast marki pomp ciepła firma ta oferuje produkty 5 wiodących obecnie na rynku producentów. Są nimi Alpha Innotec, Buderus, Vaillant oraz Viessmann i Dimplex.

Jak przebiega montaż pomp ciepła przez WOLTAIR?

Montaż pomp ciepła przez WOLTAIR realizowany jest według zapewnień na stronie tej firmy w ciągu 30 dni od dopełnienia wszelkich formalności. Dużą zaletą w tym przypadku jest udostępniany przez instalatora kalkulator pompy ciepła. Dzięki niemu w 8 prostych krokach można podać wszelkie niezbędne informacje potrzebne do dobrania przez specjalistów odpowiedniej jednostki. Dotyczą one:

  • preferowanej marki pompy ciepła, spośród 5 dostępnych do wyboru,
  • rodzaju budynku, w jakim ma być montowana jednostka (nowy lub zmodernizowany),
  • straty ciepła w budynku wyrażonej w kW lub zamiennie metrażu budynku,
  • zastosowania pompy ciepła w budynku (ogrzewanie budynku lub ogrzewanie budynku i podgrzewanie C.W.U.).

Pompy ciepła WOLTAIR — cena montażu

Cena montażu pompy ciepła przez WOLTAIR składa się z dwóch elementów. Pierwszym z nich jest koszt wybranego urządzenia, natomiast drugim — pracy instalatorów. Należy jednak wspomnieć, że decydując się na usługi tej firmy, można skorzystać z programów obniżających wydatki związane z montażem pompy ciepła, takich jak np. program Czyste Powietrze. WOLTAIR dodatkowo pomaga również dopełnić wszelkich formalności związanych z wypłatą pochodzących z nich środków.

Opinie o montażu pomp ciepła przez WOLTAIR

Choć WOLTAIR dopiero niedawno zadebiutowało na polskim rynku, już cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Firma ta doceniana jest za szybki montaż pomp ciepła, nawet w 30 dni oraz szeroki wybór producentów jednostek grzewczych, a co za tym idzie także ich rodzajów. Kontakt z WOLTAIR również został maksymalnie uproszczony i jest możliwy na kilka sposobów. Wszystko to przekłada się więc na to, że WOLTAIR staje się poważną konkurencją dla obecnie najpopularniejszych firm montujących pompy ciepła w Polsce.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności