Porównaj oferty
Sunday opinie Pompy Ciepła
OptimalEnergy

Sunday opinie Pompy Ciepła

4.33 (3 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Firma Sunday Energy działająca od 2015 roku kojarzona jest przede wszystkim z instalacjami fotowoltaicznymi, ich sprzedażą oraz montażem. Wraz z rosnącą popularnością ekologicznych źródeł energii cieplnej w domach postanowiła ona jednak rozszerzyć swoją ofertę o montaż pomp ciepła. Dzięki temu obecnie oferuje kompleksowe rozwiązania dla domów związane z zieloną energią nie tylko elektryczną, ale także cieplną. Postanowiliśmy więc sprawdzić jak wygląda oferta na montaż pomp ciepła Sunday.

Nazwa spółki

Sunday Polska sp. z o.o.

Adres siedziby

Konstruktorska 13
02-673 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

609 711 711

Email

biuro@sundaypolska.pl

Numer KRS

0000556702

NIP

1182108501

Oferta montażu pomp ciepła Sunday Energy

Oferta firmy Sunday Energy związana z montażem pomp ciepła obejmuje montaż urządzeń przede wszystkim w domach prywatnych. Montowane przez nią pompy to natomiast modele powietrze woda marki SPRSUN, w których kluczowe elementy takie jak sprężarka produkowane są przez firmę Panasonic. Moc tych urządzeń może wynosić nawet do 32 kW, choć najczęściej montowane przez Sunday Energy modele to te o mocy 9,5 kW. Za ich pomocą można nie tylko ogrzewać budynki, ale także ciepłą wodę użytkową.

Czym wyróżnia się oferta na montaż pompy ciepła Sunday Energy?

Firma Sunday Energy zajmująca się od lat dostarczaniem skrojonych na miarę potrzeb swoich klientów instalacji fotowoltaicznych oferuje nie tylko sam montaż pomp ciepła, ale także przygotowała specjalne rozwiązanie pakietowe. Jest nim połączenie pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych w jeden system, co pozwala jeszcze bardziej zwiększyć ekologiczność oraz ekonomiczność tego typu inwestycji.

W przypadku samego montażu pompy ciepła Sunday Energy zapewnia do 5 lat gwarancji bezawaryjności urządzeń, a także dobranie ich idealnie do danych potrzeb występujących w budynku. Same pompy ciepła montowane przez tę firmę mogą być natomiast obsługiwane i monitorowane za pomocą aplikacji mobilnych instalowanych na urządzeniach klientów podczas ich montażu. Dodatkowo warto także zaznaczyć, że firma ta świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy może z nich skorzystać.

Jak przebiega usługa montażu pompy ciepła przez firmę Sunday Energy?

Proces montażu pompy ciepła przez Sunday Energy składa się z 5 prostych kroków. Pierwszy z nich to przeprowadzenie bezpłatnego audytu, który pozwoli na przygotowanie oferty oraz wycenę instalacji grzewczej. Drugi krok to podpisanie umowy na wykonanie montażu pompy ciepła przez Sunday Energy. Trzecim etapem współpracy z firmą jest przygotowanie przez nią projektu instalacji, która będzie w jak najlepszym stopniu odpowiadać na zapotrzebowanie energetyczne budynku. Ostatnie dwa kroki to natomiast sam montaż pompy ciepła oraz jej uruchomienie.

Cena montażu pomp ciepła Sunday Energy

Cena za montaż pompy ciepła przez Sunday Energy nie jest podawana na stronie tej firmy. Jest to jednak, jak można zauważyć na przykładzie innych instalatorów normalna praktyka, gdyż kwota ta zależy ona od zbyt wielu czynników, aby móc ją oszacować, chociażby w przybliżeniu.

Zastanawiając się nad wyborem Sunday Energy do montażu pompy ciepła warto jednak wiedzieć, że firma ta wspiera swoich klientów w procesie pozyskiwania dofinansowań z programu Czyste Powietrze. Dzięki temu koszt montażu pompy ciepła wykonany przez nią może być niższy.

Opinie o montażu pomp ciepła Sunday Energy

Chcąc podsumować w kilku zdaniach ofertę na montaż pomp ciepła Sunday Energy należy przede wszystkim podkreślić duże doświadczenie tej firmy związane z OZE. Dodatkowo na plus w jej przypadku jest także to, że klienci otrzymują od tego instalatora pełne wsparcie podczas procesu zarówno zakupu, jak i montażu urządzenia grzewczego.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności