Sprawdź najlepsze oferty pomp ciepła

fotovo logo Oferta od POLENERGIA

 
 

Pompy ciepła Budotom

Ocena 0/5 (0 głosy/ów)

Rosnąca popularność pomp ciepła sprawiła, że coraz więcej firm oferuje montaż tego nowoczesnego i ekologicznego rozwiązania grzewczego. Wśród nich wyróżnić można także firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży grzewczej, które wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzają swoją ofertę właśnie o montaż pomp ciepła. Budotom zaliczany jest natomiast właśnie do takich przedsiębiorstw. Jak wobec tego prezentuje się jego oferta?

Oferta Budotom na montaż pomp ciepła

Budotom to wrocławska firma założona w 2007 roku, która od samego początku swojego istnienia związana jest z systemami grzewczymi. Ponad 15 lat doświadczenia w tej branży sprawiło więc, że doskonale zna ona potrzeby współczesnego rynku, dlatego też obecnie oprócz montażu rekuperacji, ogrzewania podłogowego oraz klimatyzacji oferuje także montaż pomp ciepła. Budotom ma już na swoim koncie ponad 2500 zamontowanych jednostek, a swoje usługi świadczy zarówno dla klientów chcących zastosować pompę ciepła w nowopowstającym budynku, jak i modernizowanym.

Jakie pompy ciepła montuje Budotom?

Montowane przez Budotom pompy ciepła wyróżniają się najwyższą jakością, gdyż są to między innymi modele marki Panasonic z serii Aquarea będące jednostkami typu powietrze-woda. Dostępne są one w wielu wariantach mocy do wyboru, dzięki temu z łatwością można je dobrać do występującego w budynku zapotrzebowania energetycznego. Dodatkowo wyróżniają się także wysokim współczynnikiem COP, przekładającym się na niskie koszty ogrzewania domów, w których znajdą one zastosowanie.

Jak wygląda montaż pomp ciepła przez Budotom?

Montaż pomp ciepła oferowany przez Budotom to kompleksowa usługa. Obejmuje ona dobór odpowiedniego urządzenia przez wykwalifikowanych specjalistów, który wykonywany jest na podstawie przeprowadzonych przez tę firmę pomiarów. Dzięki temu montowana jednostka jest zawsze w pełni dopasowana do potrzeb występujących w budynku docelowym.

Sam montaż pompy ciepła przeprowadzany jest natomiast przez własnych instalatorów Budotom, dzięki temu możliwe jest wygodne dostosowanie jego terminu. Po samym montażu klienci tej firmy są również przeszkoleni z obsługi wybranej jednostki grzewczej.

Oprócz tego wybierając tego instalatora pomp ciepła, można liczyć także na jego wsparcie serwisowe. Budotom oferuje bowiem dla swoich klientów także usługi realizowane po zamontowaniu jednostki, takie jak naprawy awarii czy okresowe przeglądy techniczne.

Cena montażu pomp ciepła Budotom

To ile kosztuje montaż pomp ciepła przez Budotom uzależnione jest przede wszystkim od wybranego rodzaju pompy ciepła oraz jej mocy. Dodatkowo cena montażu obejmuje również wynagrodzenie instalatorów. Dzięki temu płacąc raz, można zyskać zarówno pompę ciepła, jak i usługę jej zamontowania. W przypadku ceny warto także wspomnieć, że Budotom oferuje dla swoich klientów pomoc w pozyskaniu dofinansowania z programu Czyste Powietrze, pozwalającego w znaczący sposób obniżyć koszt inwestycji w pompę ciepła.

Montaż pomp ciepła Budotom — opinie

Chcąc podsumować ofertę montażu pomp ciepła przez Budotom należy przede wszystkim podkreślić, że jest to firma mająca ponad 15-letnie doświadczenie na rynku grzewczym. Dodatkowo na plus zaliczyć można także wysokiej jakości, markowe pompy ciepła oferowane przez tego instalatora oraz możliwość skorzystania z jego usług serwisowych w razie problemów z funkcjonowaniem jednostki. Pozytywne opinie o Budotom wynikają także z oferowanej darmowej wyceny, która wyróżnia tę firmę na tle konkurencji.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Brak opinii. Bądź pierwszy który doda opinię.