Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych - co powinieneś wiedzieć? > Mapa stacji ładowania >   Urzad Miasta i Gminy Piaseczno - stacje ładowania samochodów elektrycznych

Urzad Miasta i Gminy Piaseczno - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa Urzad Miasta i Gminy Piaseczno
Email urzad@piaseczno.eu
Telefon +48227260090

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno równocześnie z kolejnymi gminami w Polsce postanowił zainwestować dla swoich mieszkańców w stacje ładowania, stając się tym samym jej operatorem. Jak wskazują włodarze tej miejscowości, nie chcą oni pozostawać obojętni na stale rosnąca w Polsce popularność samochodów elektrycznych. W związku z tym postanowili zainwestować w rozwiązanie, które pozwoli na naładowanie elektryka w Piasecznie w wygodny sposób. 

Stacja ładowania Urząd Miasta i Gminy Piaseczno — oferta i cennik 

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zdecydował się na zakup i montaż stacji ładowania firmy Siltec, która posiada w swojej ofercie zarówno stacje ładowania prądem stałym, jak i przemiennym. Wraz ze swoimi produktami dodatkowo oferuje ona także zintegrowane systemy zarządzania stacjami ładowania oraz monitorowania ich, nie tylko w Polsce, ale i całej Europie, a nawet na świecie. 

Stacja ładowania, w jaką zainwestował Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zlokalizowana jest przy ulicy Sierakowskiego. Obok niej zostały wyznaczone dwa miejsca parkingowe oznaczone zielonym kolorem, na których parkować mogą wyłącznie osoby ładujące swoje samochody. 

Jeśli chodzi o samą stację Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zdecydował się na model z dwoma gniazdami, który zapewnia możliwość ładowania dwóch pojazdów jednocześnie. Przy czym pierwsze gniazdo pozwala na ładowanie prądem stałym z maksymalną mocą 40 kW, natomiast drugie prądem zmiennym o maksymalnej mocy 22 kW. Oprócz tego stacja ładowania wyposażona jest także w panel informacyjny umieszczony na jej płycie czołowej, co ułatwia korzystanie z niej kierowcom. 

Obecnie Urząd Miasta i Gminy Piaseczno na etapie pilotażowym tej inwestycji postanowił pokrywać wszelkie koszty związane z ładowaniem samochodów elektrycznych. Oznacza to więc, że korzystanie ze stacji ładowania jest w pełni darmowe i możliwe przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. 

Opinie o stacji ładowania Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

Jednymi z największych zalet, jakimi cechuje się stacja ładowania, jaką dla mieszkańców oraz turystów oddał Urząd Miasta i Gminy Piaseczno są jej lokalizacja, a także brak opłat za ładowanie. Dzięki temu każdy może z niej skorzystać bez żadnych przeszkód.

Szukaj stacji operatora Urzad Miasta i Gminy Piaseczno

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania