Porównaj oferty

MG ZS EV

MG ZS EV – cena w Polsce

Atrakcyjny pod względem osiągów oraz stylistyki SUV zaprojektowany przez chińskiego producenta to ciekawa opcja dla osób poszukujących atrakcyjnej ceny i wydajności jednocześnie. Cena modelu auta elektrycznego MG ZS EV to około 150 tys. złotych. Wiele zależy od tego, na jaką wersję akumulatorową oraz wyposażenia się zdecydujesz podczas zakupu. Chiński koncern to ciekawa alternatywa dla innych dostępnych na rynku aut napędzanych energią elektryczną. Stosunkowo niska cena, która idzie w parze z wysoką jakością wykonania, przekonuje coraz większą liczbę konsumentów do zakupu właśnie modelu MG ZS EV. Samochody elektryczne MG to nowość na rynku, która dopiero zyskuje popularność. Warto jednak poznać bliżej ten model auta, by ocenić czy warto je kupić. Obecnie marka nie dystrybuuje swoich samochodów w Polsce, choć wiele wskazuje na to, iż w przyszłości także model MG ZS EV będzie dostępny od ręki w naszym kraju.

MG ZS EV – zasięg

Zasięg, jaki generuje samochód elektryczny MG ZS EV, zależy w dużej mierze od tego, na jaką wersję akumulatorową się zdecydujesz. Im większe ogniwo bateryjne, tym lepsze osiągi i sam zasięg auta. Modele dostępne na rynku są w stanie przejechać na jednym ładowaniu nawet ponad 300 kilometrów w trybie mieszanym. Jednofazowa ładowarka tego samochodu sprawia, że ładowanie jest naprawdę szybkie. Co ciekawe, zasięg modelu auta elektrycznego MG ZS EV to nie jedyna jego cecha charakterystyczna. Pojemna bateria i świetne osiągi to kolejne aspekty, które zachęcają do jego zakupu.

MG ZS EV – dane techniczne

Bateria o pojemności nawet do ponad 70 kWh oraz całkiem spory zasięg na jednym ładowaniu to podstawowe kwestie, o jakich warto wiedzieć podczas analizy samochodu MG ZS EV. Ten elektryk ze względu na swoją budową pomieści w środku spory bagaż oraz do 5 pasażerów jednocześnie. W nowym modelu samochodu elektrycznego MG ZS EV zastosowano też opcje połączenia z aplikacją mobilną. Do dyspozycji kierującego dostępny jest także wyświetlacz o przekątnej ponad 10 cali. Producenci samochodów elektrycznych na świecie są różni, ale to MG zasługuje na szczególną uwagę – nie tylko ze względu na ceny, ale i osiągi.