Porównaj oferty

Chrysler Portal Electric

Chrysler Portal Electric - cena w Polsce

Ceny modelu Chrysler Portal Electric nie są jeszcze znane, gdyż producent wciąż nie rozpoczął produkcji i dystrybucji pojazdów. Marka Chrysler stawia jednak na atrakcyjne ceny, nowoczesne rozwiązania i niezawodność. Można się spodziewać, że model Chrysler Portal Electric będzie dostępny w cenie, która będzie osiągalna praktycznie dla każdego gospodarstwa domowego w Polsce i na świecie.

Chrysler Portal Electric - zasięg

Chrysler Portal Electric to samochód elektryczny, który został po raz pierwszy zaprezentowany przez koncern w 2017 roku na targach CES. Według założeń Portal Electric miał trafić do sprzedaży w 2020 roku, choć póki co wciąż jest to tylko koncepcyjny model pojazdu elektrycznego. Według założeń producenta ten miał gwarantować nawet do 400 kilometrów zasięgu, dzięki zastosowaniu wydajnej i pojemnej baterii 100 kWh. Samochody elektryczne Chrysler, według założeń mają być maksymalnie nowoczesne, dlatego producent zapowiedział też, że autonomiczny pojazd będzie mieć kierownicę, która w pełni schowa się w kokpicie.

Chrysler Portal Electric - dane techniczne

Dane techniczne modelu Chrysler Portal Electric, nie są jeszcze dokładnie znane, choć pewne ciekawostki zostały już udostępnione. Jeśli chodzi o stylistykę tego modelu, warto dodać, iż drzwi zewnętrzne są podświetlane nowoczesną linią LED, która może zmieniać swoje barwy. Dla przykładu: podczas jazdy autonomicznej drzwi samochodu elektrycznego Chrysler Portal Electric, zmieniają swoją barwę podświetlenia na fioletowo. Wrażenie robią też drzwi otwierane w dwóch przeciwnych stronach po długości samochodu. Ranking samochodów elektrycznych na pewno umieściłby ten model na wysokiej pozycji. Póki co czekamy jednak, aż producent rozpocznie masową produkcję, sprzedaż oraz udostępni dokładną specyfikację techniczną.