Porównaj oferty

Chevrolet Bolt EUV

Chevrolet Bolt EUV - cena w Polsce

Popularne w Europie i Ameryce samochody elektryczne Chevrolet, cieszą się sporym uznaniem wielu użytkowników. W przypadku modelu Chevrolet Bolt EUV, czyli małego SUV-a ten dostępny jest, póki co na rynku amerykańskim, ale wiele oznak wskazuje, iż ten nie pojawi się w Europie. Najtańszy model Chevroleta Bolt EUV dostępny jest w wersji LT i cenie nieco ponad 100 tys. złotych. Za maksymalne wyposażenie auta należy zapłacić cenę nieco wyższą, gdyż ta wtedy sięga do pułapu nawet 200 tys. złotych.

Chevrolet Bolt EUV - zasięg

Zastanawiasz się, ile kosztuje ubezpieczenie auta elektrycznego? To stosunkowo niewielkie koszty – tak samo jak te związane z prowadzeniem takiego auta. Dla modelu Chevrolet Bolt EUV, czyli miejskiego SUV-a producent zapewnia, iż ten będzie w stanie przejechać prawie 300 kilometrów w trybie mieszanym. W skrajnych przypadkach marka deklaruje też, iż do maksymalnego rozładowania baterii zasięg może osiągnąć nawet ponad 400 kilometrów.

Chevrolet Bolt EUV - dane techniczne

Bateria o pojemności około 55 kWh to nie wszystko, co może zaoferować to funkcjonalne auto marki Chevrolet. Nowoczesny system sterowania kokpitem, szybkie ładowanie, ponad 200 koni mocy oraz świetne przyśpieszenie – to główne cechy, dla jakich warto wybrać auto elektryczne Chevrolet Bolt EUV.