Sprawdź najlepsze oferty pomp ciepła

fotovo logo Oferta od POLENERGIA

 
 

Pompy ciepła Hymon opinie

Nazwa firmy: Hymon Fotowoltaika
NIP:
Adres siedziby: Dojazd 16A
Tarnów, 33-100
Ocena 4.6/5 (5 głosy/ów)

Hymon to jedna z prężniej działających w naszym kraju firm, jeśli chodzi o sprzedaż oraz montaż instalacji fotowoltaicznych. Na swoim koncie ma już ona 47 kWp zainstalowanej mocy fotowoltaicznej i ponad 350 000 zrealizowanych zleceń. W jej ofercie obecnie znaleźć można jednak także pompy ciepła, czyli kolejne rozwiązanie bazujące na odnawialnych źródłach energii przeznaczone tym razem do ogrzewania budynków. Hymon oferuje więc także sprzedaż i montaż pomp ciepła.

Oferta montażu pomp ciepła Hymon

Pompy ciepła to zaraz obok fotowoltaiki jeden z najpopularniej stosowanych w domach jednorodzinnych rozwiązań bazujących na odnawialnych źródłach energii. Nie ma więc nic w tym dziwnego, że Hymon zdecydował się oferować również ich sprzedaż oraz montaż. Swoją ofertę firma ta kieruje przede wszystkim do właścicieli domów jednorodzinnych, choć mogą z niej skorzystać także przedsiębiorcy oraz rolnicy. Oferowane przez nią pompy ciepła mogą być zastosowane z kolei zarówno w nowopowstających budynkach, jak i tych w których modernizowane są instalacje grzewcze.

Jakie pompy ciepła montuje Hymon?

Sprzedaż i montaż pomp ciepła Hymon obejmuje dwa rodzaje tego typu urządzeń grzewczych produkowanych przez najbardziej cenione w tej branży marki. Pierwsze z nich to pompy ciepła Kaisai typu powietrze woda, które mogą jednocześnie ogrzewać budynek oraz przygotowywać ciepła wodę użytkową. Wyróżniają się one wysoką sprawnością i efektownością, a także tym, że z powodzeniem mogą być one stosowane w połączeniu z instalacjami fotowoltaicznymi.

Drugi rodzaj pomp ciepła montowanych przez Hymon to natomiast modele marki Bosch, które produkowane są przez tę firmę specjalnie dla Hymon w wersji wewnętrznej monoblok. Elementem wyróżniającym urządzenia Bosch jest między innymi to, że zachowują one swoją wysoką wydajność grzewcza nawet w temperaturach dochodzących na zewnątrz do -15 stopni Celsjusza.

Elementy wyróżniające ofertę montażu pomp ciepła Hymon

Oferta Hymon obejmująca montaż pomp ciepła wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klientów, którzy zdecydują się z niej skorzystać. W ramach niej otrzymują oni bowiem pełne wsparcie zarówno przy doborze odpowiedniego urządzenia, jak i podczas formalności związanych z ich montażem oraz po jego zamontowaniu i uruchomieniu. Ponadto zaletą tej firmy jest także to, że dysponuje ona własnymi ekipami monterskimi, a jej usługi mogą być współfinansowane z dofinansowań oraz dotacji rządowych i nie tylko.

Montaż pomp ciepła Hymon — cena

Analizując ofertę na montaż pomp ciepła Hymon nie można znaleźć informacji dotyczących ceny tych usług, a także ceny samych oferowanych przez nią urządzeń. Wynika to jednak z tego, że ich dobór uzależniony jest od wielu indywidualnych kwestii takich jak powierzchnia czy technologia wykonania budynku, czy występujące w nim zapotrzebowanie na energię cieplną, które rzutują na finalny koszt montażu pompy ciepła.

Montaż pomp ciepła Hymon — opinie

Oferta obejmująca montaż pomp ciepła przez Hymon to rozwiązanie, które cieszy się na rynku wieloma dobrymi opiniami. Wszystko za sprawą jej licznych zalet, do których zaliczyć można między innymi:

  • duże doświadczenie firmy w kwestii urządzeń bazujących na OZE,
  • własne ekipy instalatorskie,
  • markowe pompy ciepła produkowane przez dwóch producentów do wyboru,
  • kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji montażu pompy ciepła.

Jedyną jej niewielką wadą jest brak, chociażby informacji dotyczących cen pomp ciepła czy dostępnych ich wariantów mocy.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Marek

Marek
18-09-2023

Dobra jakosc uslug w rozsądnej ofercie cenowej.
Zbigniew Trelek

Zbigniew Trelek
26-08-2023

Pompa ciepła zamontowana przez Hymon bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Prace przebiegły sprawnie i bez przeszkód. Polecam firmę.
Maria Karska

Maria Karska
24-08-2023

W mojej opinii stosunek jakość-cena jak najbardziej jest zachowany. Gdybym miała zakładać pompę ciepła raz jeszcze, również zdecydowałabym się na Hymon.