Porównaj oferty

Pompy ciepła Hymon opinie

Hymon to jedna z prężniej działających w naszym kraju firm, jeśli chodzi o sprzedaż oraz montaż instalacji fotowoltaicznych. Na swoim koncie ma już ona 47 kWp zainstalowanej mocy fotowoltaicznej i ponad 350 000 zrealizowanych zleceń. W jej ofercie obecnie znaleźć można jednak także pompy ciepła, czyli kolejne rozwiązanie bazujące na odnawialnych źródłach energii przeznaczone tym razem do ogrzewania budynków. Hymon oferuje więc także sprzedaż i montaż pomp ciepła.

Oferta montażu pomp ciepła Hymon

Pompy ciepła to zaraz obok fotowoltaiki jeden z najpopularniej stosowanych w domach jednorodzinnych rozwiązań bazujących na odnawialnych źródłach energii. Nie ma więc nic w tym dziwnego, że Hymon zdecydował się oferować również ich sprzedaż oraz montaż. Swoją ofertę firma ta kieruje przede wszystkim do właścicieli domów jednorodzinnych, choć mogą z niej skorzystać także przedsiębiorcy oraz rolnicy. Oferowane przez nią pompy ciepła mogą być zastosowane z kolei zarówno w nowopowstających budynkach, jak i tych w których modernizowane są instalacje grzewcze.

Jakie pompy ciepła montuje Hymon?

Sprzedaż i montaż pomp ciepła Hymon obejmuje dwa rodzaje tego typu urządzeń grzewczych produkowanych przez najbardziej cenione w tej branży marki. Pierwsze z nich to pompy ciepła Kaisai typu powietrze woda, które mogą jednocześnie ogrzewać budynek oraz przygotowywać ciepła wodę użytkową. Wyróżniają się one wysoką sprawnością i efektownością, a także tym, że z powodzeniem mogą być one stosowane w połączeniu z instalacjami fotowoltaicznymi.

Drugi rodzaj pomp ciepła montowanych przez Hymon to natomiast modele marki Bosch, które produkowane są przez tę firmę specjalnie dla Hymon w wersji wewnętrznej monoblok. Elementem wyróżniającym urządzenia Bosch jest między innymi to, że zachowują one swoją wysoką wydajność grzewcza nawet w temperaturach dochodzących na zewnątrz do -15 stopni Celsjusza.

Elementy wyróżniające ofertę montażu pomp ciepła Hymon

Oferta Hymon obejmująca montaż pomp ciepła wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klientów, którzy zdecydują się z niej skorzystać. W ramach niej otrzymują oni bowiem pełne wsparcie zarówno przy doborze odpowiedniego urządzenia, jak i podczas formalności związanych z ich montażem oraz po jego zamontowaniu i uruchomieniu. Ponadto zaletą tej firmy jest także to, że dysponuje ona własnymi ekipami monterskimi, a jej usługi mogą być współfinansowane z dofinansowań oraz dotacji rządowych i nie tylko.

Montaż pomp ciepła Hymon — cena

Analizując ofertę na montaż pomp ciepła Hymon nie można znaleźć informacji dotyczących ceny tych usług, a także ceny samych oferowanych przez nią urządzeń. Wynika to jednak z tego, że ich dobór uzależniony jest od wielu indywidualnych kwestii takich jak powierzchnia czy technologia wykonania budynku, czy występujące w nim zapotrzebowanie na energię cieplną, które rzutują na finalny koszt montażu pompy ciepła.

Montaż pomp ciepła Hymon — opinie

Oferta obejmująca montaż pomp ciepła przez Hymon to rozwiązanie, które cieszy się na rynku wieloma dobrymi opiniami. Wszystko za sprawą jej licznych zalet, do których zaliczyć można między innymi:

Jedyną jej niewielką wadą jest brak, chociażby informacji dotyczących cen pomp ciepła czy dostępnych ich wariantów mocy.

Opinie o firmie Hymon Fotowoltaika

4.6 (5 opinii o stronie)

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (5 z 3 opinii klientów)

Marek

18 wrz 2023

Dobra jakosc uslug w rozsądnej ofercie cenowej.

Zbigniew Trelek

26 sie 2023

Pompa ciepła zamontowana przez Hymon bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Prace przebiegły sprawnie i bez przeszkód. Polecam firmę.

Maria Karska

24 sie 2023

W mojej opinii stosunek jakość-cena jak najbardziej jest zachowany. Gdybym miała zakładać pompę ciepła raz jeszcze, również zdecydowałabym się na Hymon.

Wybierzemy dla Ciebie firmę z najlepiej dopasowaną ofertą do Twoich potrzeb

Wypełnij formularz.
My zajmiemy się resztą

  • Indywidualne wyceny dopasowane do Twoich potrzeb
  • Dedykowane oferty dostępne tylko na optimalenergy.pl
  • Atrakcyjne ceny – najlepszy stosunek jakości do ceny
  • Bezpieczeństwo – tylko zweryfikowani sprzedawcy
  • Oszczędność czasu – błyskawiczne porównanie ofert

Wybierz rodzaj klienta

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności