Porównaj oferty

30 sty 2015

Prąd - baza wiedzy

DUON - oferta dla domu

Firma Duon zachęca nas do wyboru swojej oferty trzema wariantami Bezpieczny Start, Darmowe Godziny i Przez Internet Najtaniej. Co ma do zaoferowania w każdej z propozycji?

Wróć do: Aktualności DUON - oferta dla domu

Z tego artykułu dowiesz się

Duon - oferta dla domu


  • oferta Bezpieczny Start
Oferta ta jest dla wszystkich, którzy myśleli kiedyś o zmianie dostawcy energii elektrycznej, ale boją się zaryzykować. DUON proponuje swoje usługi, aby już dziś zabezpieczyć się przed niepotrzebnymi wydatkami. Jeśli jednak po podpisaniu umowy uznasz, że współpraca z DUON Cię nie satysfakcjonuje, masz aż 90 dni na to, aby wypowiedzieć umowę, bez żadnych konsekwencji. 90 dni to mnóstwo czasu, zwłaszcza, że ustawowo jest na to tylko 10 dni. Ofertę możemy zamówić przez Internet, u Partnera czy za pośrednictwem Call Center. Wszelkie formalności ograniczone są do minimum, a DUON w naszym imieniu zajmie się procesem zmiany sprzedawcy. Szacunek dla czasu to jedno z haseł firmy. Produkt Bezpieczny Start 2.0 to nowoczesna formuła zabezpieczająca nas przed podjęciem nie do końca przemyślanej decyzji, pozwalając zrezygnować z umowy w ciągu 3 pierwszych miesięcy bez żadnych konsekwencji. Dodatkowo, cały czas masz gwarancję, że cena energii (zł/kWh) będzie niższa niż u obecnego sprzedawcy.
  • oferta Darmowe Godziny
Duon postanowił zaskoczyć potencjalnych klientów przełomową ofertą. 10 godzin darmowego prądu codziennie przez pół roku w godzinach między 13.00-15.00 oraz od 22.00 do 6.00. Większość gospodarstw domowych w Polsce korzysta z taryf z jedną stałą stawką za energię elektryczną podczas doby a można inaczej. Aby zacząć oszczędzać trzeba jednak zmienić swoją taryfę i zacząć zużywać możliwie najwięcej prądu w godzinach pozaszczytowych. Dodatkowo kolejnym razem możemy się zabezpieczyć i jeśli po roku korzystania z taryfy z dwiema stawkami stwierdzimy, że dwustrefowość nie jest dla nas i nasz budżet generuje większe oszczędności podczas jednej stałej stawki będziemy mogli wrócić do poprzedniej taryfy bez ponoszenia żadnych finansowych konsekwencji.
  • oferta Przez Internet Najtaniej
Kolejny raz pojawia się hasło prąd za 0 zł/kWh. Właśnie tyle będziemy płacić do 30.06.2015 roku, jeśli wybierzemy ofertę DUON. Podpisując umowę z DUON mamy gwarancję, że cena energii będzie zawsze niższa niż u obecnego sprzedawcy energii. Już niewielkie gospodarstwo domowe w samym 2015 roku powinno zaoszczędzić 100 zł, korzystając z oferty. Oczywiście odbiorca dostaje gwarancję, że cena będzie zawsze niższa niż u obecnego sprzedawcy i dodatkowo ma 14 dni po podpisaniu umowy na jej wypowiedzenie, bez żadnych konsekwencji.

Duon - ile zaoszczędzisz ?

Jeśli są Państwo zainteresowani zapraszamy do zapoznania się z ofertą , na której zawarte są szczegóły każdej oferty oraz stosowne dokumenty do pobrania. Chcąc zmienić sprzedawcę energii możemy dokonać porównania cenowego ofert na stronie najlepszej porównywraki cen energii Optimal Energy lub zapoznać się z opisanymi wcześniej ofertami. Ostanio na naszym blogu pojawił się wpis na temat oferty firmy Energetyczne Centrum dla domu, do przeczytania którego serdecznie zapraszamy.


Oceń artykuł bez dodawania komentarza

5 (1 opinii)

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Twoja ocena:

Optimal Energy - optymalne rachunki

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka na rynku energii. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Piszemy o rynku energii, OZE i elektromobilności. Tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy do współpracy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić