Porównaj oferty

MAN eTGE

MAN eTGE - cena w Polsce

MAN eTGE to samochód, który świetnie sprawdza się niemalże w każdych warunkach. Pojemny dostawczak charakteryzuje się nie tylko ciekawą specyfikacją techniczną i sporymi gabarytami, ale także atrakcyjną ceną. W Polsce cena samochodu elektrycznego MAN eTGE to wydatek około 300 tys. złotych za wersję z najbogatszym wyposażeniem. Biorąc pod uwagę możliwości, jakie auto daje użytkownikom zdecydowanie, nie jest to wygórowaną kwotą.

MAN eTGE - zasięg

Nowoczesny samochód elektryczny MAN eTGE oferuje zasięg ponad 150 kilometrów na jednym ładowaniu. Być może nie jest to najlepszy wynik na rynku pojazdów elektrycznych. Biorąc jednak pod uwagę przeznaczenie auta oraz jego gabaryty można założyć, iż możliwość przejechania ponad 150 kilometrów bez konieczności ładowania będzie niezłym wynikiem. W przypadku MAN samochody elektryczne dla modelu eTGE wyposażone są w szybkie moduły ładowania, dzięki którym naładowanie baterii o mocy 40 kW zajmuje około 45 minut. Standardowe wyposażenie modelu MAN eTGE obejmuje ładowarkę do domowego gniazdka 230 V, gdzie czas napełnienia ogniwa bateryjnego wynosi nawet do 10 godzin.

MAN eTGE - dane techniczne

Producenci samochodów elektrycznych stale prześcigają się w tym, aby zaoferować klientom jak najlepsze parametry jezdne i spory zasięg na jednym ładowaniu. Dane techniczne modelu MAN eTGE nie pozostawiają złudzeń. Jest to prawdopodobnie jeden z lepszych pojazdów dostawczych, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i poza nim. Co ciekawe, auto MAN eTGE o wadze 3,5 tony cechuje się ładownością na poziomie ponad 900 kilogramów. Komponenty użyte do stworzenia tego modelu sprawiają, że jazda autem MAN eTGE jest naprawdę przyjemna nawet przez dłuższy czas. Elektryczne auta dostawcze to przyszłość motoryzacji, dlatego MAN eTGE na pewno z czasem stanie się jednym z najpopularniejszych aut poruszających się po polskich i zagranicznych drogach.