Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

Oferta zakupu
prądu albo gazu w Lublinie

promocja na prąd i gaz

element graficzny 1Porównaj oferty 50 sprzedawców w 1,5 minuty

element graficzny 2Wybierz najlepszą ofertę w swoim mieście

element graficzny 3Płać nawet o 20% mniej za gaz i 30% za prąd

element graficzny 4
Gazu ziemny dla domu Lublin
Po Prostu Energia gaz ziemny dla domu

Prosta umowa, stała niska cena! Czego chcieć więcej? Sprawdź ofertę dla swojego domu

Cena od 0.1 zł/kWh
Gaz ziemny dla firmy. Dedykowana oferta dla miasta Lublin
Po Prostu Energia gaz ziemny dla firmy

Sprzedaż gazu dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta posiada stałą, niską cenę dla odbiorców biznesowych.

Cena od 0.1 zł/kWh

Stacje ładowania aut elektrycznych w Lublinie

Jeśli szukasz punktu ładowania auta elektrycznego to znaczy, że jesteś jednym z niewielu użytkowników tego typu pojazdów w Polsce. Dużym pozytywnym zaskoczeniem jest fakt, że już w tym roku widać wyraźną poprawę jeśli chodzi o dostęp do infrastruktury związanej ze stacjami ładowania. Coraz większa liczba operatorów, rządowe programu mające na celu ułatwić i zachęcić firmy do montowania stacji powoduje, że bardzo trudno spotkać większe miasto w Polsce lub główną trasę komunikacyjną bez stacji ładowania. Nie inaczej jest w Lublinie. Poniżej znajduje się lista miejsc, gdzie możesz doładować auto elektryczne do pełna i udać się w dalszą podróż.
Nazwa stacjiMiastoUlicaNumer budynkuGodzina otwarciaGodzina zamknięciaOperator stacjiNumer telefonu
Atrium Felicity LublinLublinWincentego Witosa3200:0023:59GreenWay Polska Sp. z o.o. (Greenway PL)0048587319636
Ikea Lublin (P)LublinAleja Spółdzielczości Pracy8600:0023:59GreenWay Polska Sp. z o.o. (Ikea)0048587319636
Ikea LublinLublinAleja Spółdzielczości Pracy8600:0023:59GreenWay Polska Sp. z o.o. (Greenway PL)0048587319636
LUBLIN MOSIR AQUALublinAleje Zygmuntowskie400:0023:59  
LUBLIN MOSIR GLOBUSLublinKazimierza Wielkiego800:0023:59  
LUBLIN MOSIR BYSTRZYCALublinŁabędzia2a00:0023:59 

Jak prąd w dobrej cenie produkowany jest w Lublinie?

Większość miast wojewódzkich, tak samo jak Lublin nie może pochwalić się tym, że na ich terenie znajdują się duże jednostki wytwórcze dzięki którym są samowystarczalne energetycznie. Jeden obiekt czyli elektrociepłownia Lublin-Wrotków najwięcej prądu wytwarza zimą, czyli wtedy kiedy produkowane jest ciepło. Dzięki temu koszt produkcji 1 kWh jest bardzo niski. Wszystko dzięki tzw. kogeneracji czyli jednoczesnej produkcji energii elektrycznej oraz ciepła. Blok gazowo-parowy działa w ten sposób, że spaliny opuszczające turbinę gazową nie są wypuszczane do atmosfery, tylko kierowane na wymienniki ciepła dzięki którym dodatkowo zyskujemy ciepło. Zużywając taką samą ilość paliwa otrzymujemy dwa produkty: prąd i ciepło.

Gaz ziemny w Lublinie będzie bardziej popularny?

Miasta na wschodzie Polski charakteryzują się niższymi zarobkami w stosunku do innych części Polski. Piszemy o tym dlatego, że osoby ogrzewające swoje domy gazem ziemnym płacą wysoką cenę za wygodę. Problem ekonomiczny wydaje się być najbardziej uzasadniony przy szukaniu odpowiedzi o tym dlaczego większość deweloperów czy też klientów indywidualnych w miarę możliwości szuka przyłącza do tzw. cieplika. Jest on tańszy w eksploatacji i utrzymaniu. Za gaz od PGNiG w Lublinie zapłacimy tyle samo co w innych częściach kraju. Nawet lokalne złoża wyładowywane na Podkarpaciu nie są w stanie obniżyć kosztów zakupu błękitnego paliwa to takiego poziomu aby mówić o tym, że koszty ogrzewania gazem ziemnym są takie same jak cieplikiem z sieci miejskiej.

1 2 3 4 5

Ocena 4.3/ 5 (4 głosy/ów)

Lublin – dostępni sprzedawcy prądu:

Aktualne wiadomości z rynku energii:

Jak wyliczyć zużycie prądu
Jak wyliczyć zużycie prądu
Obliczenie zużycia energii elektrycznej w swoim domu jest łatwe, a niesie ze sobą szereg korzyści. Kontrola zużycia energii przez co możliwość generowania oszczędności, ale też ćwiczenie zdolności matematycznych i kontrola stanu wskazań licznika.
Taryfa C11. Duże oszczędności dla firm!
Taryfa C11. Duże oszczędności dla firm!
Taryfa C11 to najczęściej spotykana taryfa stosowana w wiekszości małych firm w Polsce. Dziś rozszyfrujemy jej oznaczenie i określimy, dla kogo jest to najlepsze rozwiązanie i co oferują sprzedawcy w ramach tej taryfy.
Gdzie kupimy najtańszy prąd?
Gdzie kupimy najtańszy prąd?
Zmiana sprzedawcy prądu w Polsce to coraz bardziej powszechne zjawisko. Jak pokazują różnego rodzaju badania o tym, że zmienić sprzedawcę energii możemy już wiemy. Gdzie w takim razie będziemy mogli kupić najtańszy prąd?
Taryfa C11 czy G11?
Taryfa C11 czy G11?
Taryfa C11 i G11 to najbardziej popularne grupy taryfowe energii elektrycznej w Polsce. G11 to taryfa przeznaczona dla klientów indywidulanych. W przypadku C11 sprawa wygląda trochę inaczej o czym będziecie mogli przeczytać w naszym artykule