Porównaj oferty
Usługi dodatkowe w Fortum
OptimalEnergy

Usługi dodatkowe w Fortum

Prąd na kartę od Fortum

Poznaj naszą nową usługę - Prąd na kartę. Rozliczenie za prąd proste i bezpieczne jak telefon na kartę!

prąd na kartę fortum

 • Kontrola zużycia i wydatków - zyskujesz dostęp do aktualizowanych każdego dnia informacji o zużyciu prądu i wydatkach, dzięki czemu masz wszystko pod kontrolą:
 • inteligenta aplikacja - szybko i bezpiecznie doładujesz konto, sprawdzisz zużycie i wydatki, a wszystko to bez wstawania z fotela, w dogodnym dla siebie czasie:
 • troska o środowisko - wiedząc dokładnie, kiedy i i le energii zużywasz, możesz pomyśleć o wymianie sprzętów na bardziej energooszczędne, czy podjąć działania na rzecz zmniejszenia zużycia i przyczynić się do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery:

Dla kogo?

Dla wynajmujących – usługa przedpłatowa doskonale sprawdzi się w mieszkaniach na wynajem. Nie musisz już martwić się rozliczeniami, nieopłaconym rachunkiem czy opłacać faktur za lokatorów. Dzięki dedykowanemu dostępowi w aplikacji mobilnej mogą samodzielnie doładowywać konto i monitorować swoje zużycie.

Dla oszczędnych i wygodnych – usługa jest doskonałym sposobem na to, by zacząć racjonalnie myśleć o zużywaniu energii. Korzystanie z licznika przedpłatowego pozwali zachować Ci kontrolę nad zużyciem prądu, a wygodna w użyciu aplikacja Moje Fortum umożliwi szybkie doładowanie.

Dla ekologicznych – w pełni kontrolując zużycie energii masz realny wpływ na środowisko wokół siebie i możesz zacząć ograniczać zużycie i emisję CO2.

Sprawdź, co dodatkowego mamy w ofercie!

Fortum Med - pakiety medyczne w wielu wariantach i dobrej cenie.

pakiet medyczny fortum

 • Operatorem medycznym jest Grupa LUX MED, możesz bez problemu skorzystać z odroczenia płatności i opłacić swój rachunek później,
 • Szybki dostęp do lekarzy: lekarz rodzinny, internista, pediatra w ciągu 24h, pozostali specjaliści już w 48h.
 • Bez kolejek do 22 specjalistów: lekarz rodzinny, internista, pediatra w ciągu 24h, pozostali specjaliści już w 48h.
 • Kompleksowy pakiet badań tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, badania rentgenowskie, prowadzenie ciąży, USG, mammografia, cytologia, gastroskopia i wiele innych.
 • Zabiegi ambulatoryjne m. in. nastawianie złamań, odczulanie alergologiczne, szycie rany, założenie gipsu, usunięcie kleszcza, szczepienia przeciwko grypie i tężcowi.
 • Telefoniczna Pomoc Medyczna i Konsultacje online. W wygodny dla siebie sposób skorzystaj z porady lekarza lub pielęgniarki bez wychodzenia z domu

Rozliczenie na żądanie - otrzymuj rachunki za prąd lub gaz w dowolnym momencie, np. tuż po swojej wypłacie.

 • Płać kiedy chcesz i ile chcesz - to Ty decydujesz o okresach i terminach płatności za prąd i gaz.
 • Rachunki pod Twoją kontrolą. Doskonale wiesz, ile zużywasz energii i gazu w każdym wybranym okresie rozliczeniowym. Dzięki temu prosto kontrolujesz i planujesz domowy budżet
 • Opieka profesjonalisty - nie wiesz, jaką wartość nam podać? Spokojnie, zadzwoń pod 122 100 000, a podpowiemy Ci, jak właściwie spisać licznik