Porównaj oferty
Fortum - oferta na zakup prądu
OptimalEnergy

Fortum - oferta na zakup prądu

Prąd pozyskany z odnawialnych źródeł energii w Twoim gniazdku – to możliwe! Dołącz do naszej misji – dla czystszego świata – i zacznij korzystać z zielonej energii!

Prąd z gwarancją rynkowej ceny

Możesz śmiać się z wysokich cen energii elektrycznej - jeśli skorzystasz z Zawsze Rynkowej Ceny! Wszystkim Klientom biznesowym Fortum, nawet tym najmniejszym, udostępniamy możliwość kupowania energii elektrycznej na takich zasadach, jak największym Klientom korporacyjnym.

prąd z gwarancją rynkowej ceny

Prąd dla firmy - stała cena

Płać mniej za prąd teraz i w przyszłości! Decydując się na naszą ofertę, nie tylko zredukujesz wysokość swoich faktur, ale otrzymasz od nas w standardzie szereg innych korzyści.

prąd dla firm fortum

Oferta dla firm dostępna jest w dwóch wariantach Gwarancja stałej, niskiej ceny przez cały okres trwania umowy oraz Zawsze Rynkowa Cena, czyli konkurencyjna oferta dla mikro i małych firm z dostępem do stawek rynku hurtowego – obecnie najtańszego z możliwych źródeł zakupu energii elektrycznej i gazu.

Co możesz zyskać dodatkowo:

  • wydłużony termin płatności do 28 dni;
  • rozliczanie na żądanie;
  • rozszerzoną Obsługę Klienta VIP;
  • pakiet antysmogowy z certyfikatem Zielonej Energii;
  • Audyt Parametrów

Wiele osób niesłusznie obawia się zmiany Sprzedawcy Energii Elektrycznej i związanych z tym formalności. Nic bardziej mylnego! Po podpisaniu Umowy sprzedaży, jesteśmy odpowiedzialni za cały proces. Podpisując Umowę, otrzymujemy od Ciebie pełnomocnictwo do reprezentowania Ciebie i na jego podstawie wypowiadamy Twoją Umowę dotychczasowemu Sprzedawcy oraz informujemy Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zawarciu nowej Umowy.