Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo
Strona główna > Aktualności > Wskazówki przy zmianie sprzedawcy prądu > Kolejna spółka zabiera się za sprzedaż energii elektrycznej

Kolejna spółka zabiera się za sprzedaż energii elektrycznej

12345

Ocena 5.0/5 (1 głosy/ów)

Kolejna spółka zabiera się za sprzedaż energii elektrycznej
Kolejnym atrakcyjnym aspektem, jakim spółka może się pochwalić na rynku jest gwarancja utrzymania niskiej stawki nawet do końca roku 2016, niezależnie od zmian cen energii elektrycznej na rynku. Multimedia Polska sprzedaje energię jako trzecią usługę po telefonii komórkowej w modelu MVNO oraz usłudze monitoringu domu. Wszystkie usługi i udogodnienia spółce udało się wprowadzić w życie w jednym roku.

Działanie na rynku

Grupa nie próżnuje i już uruchomiła pilotażowo program oferty sprzedaży energii elektrycznej w trzech miastach: Częstochowie, Łodzi oraz Toruniu. Na razie jednak oferta skierowana jest tylko do obecnych klientów Multimedia Polska. W najbliższej przyszłości spółka chce jednak poszerzyć swoją działalność i pozyskiwać też nowych klientów. Rozszerzenie oferty o sprzedaż energii elektrycznej nie jest rzeczą nową wśród firm zajmujących się telekomunikacją, czy multimediami. Jest to jednak kolejny krok potwierdzający konsekwentną realizację nowej strategii zakładającej oferowanie klientom nowych usług, wykraczających poza dotychczasowy zakres modelu biznesowego. Multimedia Polska już niedługo uruchomi sprzedaż energii elektrycznej w całej Polsce. Przewagą grupy ma być fakt, że za ciekawą ofertą stoi rozpoznawalna marka oraz dobrze rozwinięta sieć sprzedaży.

Oferta sprzedaży

Spółka zapewnia, że ich klienci którzy podpiszą umowę z Multimedia Polska na sprzedaż energii elektrycznej mogą liczyć na upust do 15 proc. względem taryfy obowiązującej u obecnego sprzedawcy jeżeli podpiszą umowę do końca 2014 r. oraz 5 proc. od stycznia 2015 r. nawet do końca 2016 r. Sprzedaż energii elektrycznej przez Multimedia Polska świadczona jest przez spółkę zależną - Multimedia Polska Energia. Dla osób, które nie wiele wiedzą o spółce, informujemy, że Multimedia Polska jest ogólnopolskim operatorem kablowym, dostawcą telewizji cyfrowej z video na żądanie (VOD), a także dostawcą internetu szerokopasmowego i mobilnego oraz telefonii stacjonarnej i mobilnej. Czyli kolejny raz w pakiecie z telefonem czy internetem możemy zakupić energię elektryczną.
Źródło: wnp.pl; mulitmedia.pl

Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka działająca tylko i wyłącznie w obszarze tematyki związanej z prądem i gazem. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Powrót