Strona główna > Aktualności > Prąd 2023 > Gdańskie dni elektryki 2022

Gdańskie dni elektryki 2022

12345

Ocena 5.0/5 (3 głosy/ów)

Tegoroczna edycja Gdańskich Dni Elektryki odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2022. Gdańskie Dni Elektryki to największe na Pomorzu wydarzenie skierowane do czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Nasz portal po raz kolejny został patronem medialnym wydarzenia.

Gdańskie dni elektryki 2022

Głównym punktem GDE będzie konferencja elektroenergetyczna, poruszająca aktualne zagadnienia i możliwości rozwoju energetyki w regionie i kraju. Uroczyste zakończenie oficjalnej części wydarzenia stanowić będzie wieczorny bankiet branżowy dla przedstawicieli środowiska nauki, przemysłu i biznesu.

8 listopada Organizator – SEP Oddział Gdańsk - zaprasza na dziedziniec Heweliusza Politechniki Gdańskiej (ul. Gabriela Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk) od godziny 9:30.

Następnego dnia, zorganizowana zostanie druga część konferencji, dla zaproszonych gości, stanowiąca dopełnienie pierwszej. Odbędzie się ona 9 listopada w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku (plac Władysława Bartoszewskiego 1, 80-862 Gdańsk) i rozpocznie się o godzinie 10:00.

Na konferencji naukowej będą poruszane zagadnienia z dwóch tematów przewodnich:

  • Nowoczesne technologie w stacjach, liniach i instalacjach elektroenergetycznych, 
  • Kogeneracja i Odnawialne Źródła Energii.

Zapraszamy do uczestnictwa


Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka, w której skupiamy się na tematyce fotowoltaiki, prądu oraz gazu. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom

Powrót