Strona główna > Stacje ładowania samochodów elektrycznych - co powinieneś wiedzieć? > Mapa stacji ładowania >   „IGNASZAK” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - stacje ładowania samochodów elektrycznych

„IGNASZAK” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa „IGNASZAK” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Email support@nexity.io
Telefon 48185428428

Salon sprzedaży Ignaszak, oferujący klientom nowe i używane auta marek Volkswagen, to rodzinna firma. Salon dealerski Ignaszak czynnie włącza się w proekologiczne inicjatywy Grupy Volkswagen. Jednym z takich działań jest otwarcie stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Inicjatywa ta wpisuje się w projekt elektryfikacji przemysłu motoryzacyjnego przez koncern Volkswagen.

Ignaszak - oferta i cennik stacji ładowania

Przed salonami marek Volkswagen i Audi firmy Ignaszak w Kaliszu dostępna jest ładowarka o mocy 50kW. Oferta stacji ładowania Ignaszak jest skierowana do właścicieli oraz użytkowników pojazdów elektrycznych. Na dachu budynku zainstalowano instalację fotowoltaiczną. System dysponuje dużym potencjałem:

  • zasila ładowarkę
  • zabezpiecza połowę energii zużywanej przez cały obiekt w ciągu roku
  • produkuje rocznie 50MWh energii
  • oszczędza 38 000 kg CO2
  • zasila samochody elektryczne zieloną energią

Ładowanie pojazdu elektrycznego przy salonie sprzedaży Ignaszak jest bezpłatne. Ładowarka jest w pełni zasilana prądem wygenerowanym przez instalację fotowoltaiczną. 

Ignaszak - jak zlokalizować stację ładowania

Ogólnodostępna stacja ładowania Ignaszak znajduje się przy salonie sprzedaży. Wyposażona jest w standardowe wtyczki. W celu zlokalizowania stacji ładowania Ignaszak, klient ma do dyspozycji skorzystanie z: 

  • aplikacji z mapami dostępnej w standardzie w systemach Android czy iOS
  • dedykowanej aplikacji dla właścicieli auta elektrycznego z grupy marek Volkswagen

Opinie o stacjach ładowania Ignaszak

Dynamiczna rozbudowa infrastruktury stacji ładowania samochodów elektrycznych jest konieczna dla zapewnienia podróżującym pojazdami elektrycznymi bezpiecznej i komfortowej jazdy. Stacja ładowania Ignaszak wpisuje się w strategię Grupy Volkswagen, mającą na celu promowanie elektromobilności. Wśród dostawców usług ładowania, stacja ładowania Ignaszak jest całkowicie ekologiczna. Zasilanie ładowarek energią płynącą z instalacji fotowoltaicznej podnosi prestiż salonu dealerskiego oraz stawia ją w czołówce proekologicznych inwestycji na rzecz rozwoju elektromobilności.

Szukaj stacji operatora „IGNASZAK” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania