ESV S.A. - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa ESV S.A.
Email support@nexity.io
Telefon 48185428428

ESV S.A. to firma działająca na rynku energetycznym od ponad 25 lat. Zaliczana jest ona do jednego z największych dystrybutorów energii w kraju, przez co zasila swoim prądem zarówno obszary przemysłowe, jak i centra handlowe oraz lokale usługowe i urzędy. Branża energetyczna, jaka jest głównym obszarem działalności ESV S.A. zobowiązuje natomiast do tego, aby firma ta nie pozostawała ona obojętna na rozwój elektromobilności w Polsce. Dlatego też w Siechnicach kierowcy elektryków oraz samochodów hybrydowych mogą znaleźć stacje ładowania właśnie tej marki. 

Stacja ładowania ESV S.A. — oferta i cennik

Stacja ładowania ESV S.A. zlokalizowana przy ulicy Jana Pawła II 12 w Siechnicach to punkt należący do sieci stacji ładowania NEXITY zajmującej się udostępnianiem tego typu urządzeń dla swoich klientów, którzy za jego pomocą mogą wzbogacać swoją działalność o usługi związane z ładowaniem pojazdów elektrycznych. Dzięki stacjom ładowania NEXITY łączeni są prosumenci oraz inni wytwórcy energii z jej odbiorcami w postaci właścicieli samochodów elektrycznych i hybrydowych. Dlatego też z rozwiązania tej marki korzysta coraz więcej firm, w tym także ESV S.A..

Stacja ładowania ESV S.A. to jeden punkt, który wyposażony jest także w specjalnie oznakowane miejsce parkingowe od strony ratusza miejskiego. Składa się ona jednak z dwóch punktów ładowania o mocy 11Kw AC każdy. Zastosowane w niej typy złącza dla każdego punktu ładowania to natomiast IEC-62196-T2-F- IEC 62196 Type 2, przy czym jeden z punktów wyposażony jest także w dołączone kable. 

Opłata za ładowania na stacji ładowania ESV S.A dokonywana może być za pośrednictwem aplikacji mobilnej NEXITY lub bez rejestracji poprzez podanie numeru karty płatniczej. Cena za 1 kWh prądu ustalana jest natomiast indywidualnie przez operatora stacji, czyli ESV S.A. 

Opinie o stacji ładowania ESV S.A.

Choć Siechnice to miejscowość zamieszkiwana według danych GUS z 2017 roku przez niemal 7500 mieszkańców, znajdująca się w niej stacja ładowania pozytywnie wpływa na wizerunek tej miejscowości. Jej dużą zaletą jest lokalizacja w centrum miasta, tuż przy Ratuszu, a także wyznaczone przy niej miejsce parkingowe pozwalające na pozostawienie bez przeszkód samochodu podczas jego ładowania. Na plus jest także to, że opłaty za ładowanie za pomocą stacji ładowania ESV S.A mogą być rozliczane zarówno poprzez aplikacje, jak i bezpośrednio za pomocą karty płatniczej bez konieczności rejestracji.

Szukaj stacji operatora ESV S.A.

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania