ENEA S.A. - stacje ładowania samochodów elektrycznych

logo
Kontakt do firmy
Nazwa ENEA S.A.
Email
Telefon 727564125

Enea S.A. świadczy usługi elektroenergetyczne na polskim rynku. Misją firmy jest:

  • działanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego
  • realizacja najwyższej jakości usług elektroenertgetycznych stosując najnowocześniejsze technologie i materiały

W misję firmy Enea wpisuje się inwestowanie w rozwój elektromobilności. Firma Enea jest operatorem stacji ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych. 

Enea - oferta i cennik stacji ładowania

Spółka Enea jest operatorem ogólnodostępnych stacji ładowania oraz dostawcą usługi ładowania. Początkiem inwestycji firmy Enea w stacje ładowania pojazdów było dostarczenie i uruchomienie przez Enea Serwis w grudniu 2018 roku w 6 lokalizacjach stacji ładowania pojazdów elektrycznych na potrzeby zasilania floty Enea Operator. Ładowanie pojazdów w okresie pilotażowym (do odwołania) odbywało się bezpłatnie. Warunki korzystania ze stacji ładowania firmy Enea precyzował regulamin. Obecnie w swojej ofercie spółka Enea dystrybuuje, instaluje i serwisuje stacje ładowania serii ecoMOTO produkcji Kolejowych Zakładów Łączności. Dodatkowo firma Enea korzysta z urządzeń marki Enelion do zastosowań domowych i komercyjnych. Stacje ładowania Enea mają zdolność szybkiego ładowania baterii. Generowany przez ładowarki hałas nie przekracza 45dB we wszystkich kierunkach. Stacje są wyposażone w 3 wyjścia umożliwiające równoczesne ładowanie dwóch pojazdów elektrycznych.

Enea - jak zlokalizować stację ładowania

Operator stacji ładowania Enea rozszerzyła ofertę produktową o współpracę z firmą Enelion. Firma Enelion dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie ładowania pojazdów elektrycznych. Takim narzędziem jest między innymi aplikacja Enelink. Aplikacja ta pozwala na:

  • łatwe lokalizowanie stacji
  • bezpieczne i wygone podróżowanie
  • rezerwowanie lokalizacji i godziny ładowania auta
  • zarządzanie płatnościami bieżącymi i historią operacji finansowych

Opinie o stacjach ładowania Enea

Zaangażowanie w rozwój elektromobilności jest jednym z głównych celów strategicznych firmy Enea. 

Szukaj stacji operatora ENEA S.A.

Miasto Liczba stacji ładowania Liczba punktów ładowania Liczba gniazd ładowania