Porównaj oferty
Orange Energia - zmiana sprzedawcy energii
OptimalEnergy

Orange Energia - zmiana sprzedawcy energii

Orange Energia to oddział stanowiący część Orange S.A i zajmujący się obrotem energią elektryczną na obszarze całego kraju. Firma oferuje podstawowe usługi w zakresie zmiany sprzedawcy prądu. Rozbudowany dział pytań i odpowiedzi zamieszczony na stronie sprzedawcy, bardzo powierzchownie uzupełnia wiedzę klientów i w sporej części odnosi się do ogólnych pytań o ofertę. Co w takim razie warto wiedzieć?

  • Przydatne jest wiedzieć, że ceny oferowane przez OE są bardziej atrakcyjne dla klientów, którzy korzystają już z usług tego operatora sieci komórkowej od dłuższego czasu.
  • Nowi klienci mogą czuć się pominięci, jednak jeśli traktować zawarcie umowy jako pewnego rodzaju inwestycję to po pewnym czasie ceny zbliżają się do tych najbardziej atrakcyjnych.

Czy warto w takim razie poświecić około dwóch lat niekorzystnej umowy? Jest to decyzja usługobiorcy, za którego nikt nie podejmie ostatecznej decyzji, ani nie podpisze formularzy umowy.

Promocje dostępne u Orange Energia

Spółka gwarantuje swoim klientom klika standardowych usług i promocji, które mają przyciągnąć nowych klientów i zachęcić starych do skorzystania z atrakcyjnych ofert. Firma sprawnie korzysta z pozytywnej opinii, którą udało się zdobyć przez lata funkcjonowania i byciu jednym z liderów rynku telekomunikacyjnego. Gwarantuje także obniżenie cen względem poprzedniego sprzedawcy, minimalne opłaty dodatkowe, lub ich zupełny brak, mowa tu o opłatach:

  • aktywacyjnej,
  • handlowej,
  • za odczyt liczników.

Jak powszechnie wiadomo zmiana sprzedawcy nie wiąże się z dodatkową odpowiedzialnością za formalności ze strony klienta. Firma zadba o wszystkie formalności. W razie wątpliwości polecamy skontaktować się z pracownikami biura obsługi klienta za pośrednictwem drogi telefonicznej, bądź internetowej.