Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

Oferta zakupu
prądu albo gazu w Grudziądzu

promocja na prąd i gaz

element graficzny 1Porównaj oferty 50 sprzedawców w 1,5 minuty

element graficzny 2Wybierz najlepszą ofertę w swoim mieście

element graficzny 3Płać nawet o 20% mniej za gaz i 30% za prąd

element graficzny 4
Strona główna > Grudziądz
Gazu ziemny dla domu Grudziądz
Po Prostu Energia gaz ziemny dla domu

Prosta umowa, stała niska cena! Czego chcieć więcej? Sprawdź ofertę dla swojego domu

Cena od 0.1 zł/kWh
Gaz ziemny dla firmy. Dedykowana oferta dla miasta Grudziądz
Po Prostu Energia gaz ziemny dla firmy

Sprzedaż gazu dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta posiada stałą, niską cenę dla odbiorców biznesowych.

Cena od 0.1 zł/kWh

Stacje ładowania aut elektrycznych w Grudziądzu

Samochodów zasilanych energią elektryczną doprowadził do tego, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy w naszym kraju przybyło kilkaset stacji zasilania pojazdów elektrycznych. Podobnie jest w Grudziądzu. Liczba stacji w odniesieniu do tradycyjnych stacji benzynowych nie robi dużego wrażenia, ale musimy pamiętać, że liczba pojazdów na prąd wciąż nie jest imponująca. Inwestycje w stacje ładowania są niezbędne, ponieważ trend związany z odchodzeniem od pojazdów z silnikami spalinowymi jest coraz bardziej widoczny także w naszym kraju. Na tej stronie prezentujemy aktualną listę punktów ładowania samochodów elektrycznych. Poniższe informacje poza położeniem punktu ładowania pokazują też godziny jej otwarcia.
Nazwa stacjiMiastoUlicaNumer budynkuGodzina otwarciaGodzina zamknięciaOperator stacjiNumer telefonu
Black Red White GrudziądzGrudziądzMacieja Rataja200:0023:59GreenWay Polska Sp. z o.o. (Greenway PL)0048587319636
Sieć ładowania Energa - Galeria Stara Kuźnia GrudziądzGrudziądzJózefa Włodka1600:0023:59 

Grudziądz - produkcja, dystrybucja i sprzedaż prądu

W Grudziądzu za dostawy energii elektrycznej odpowiada firma Energa. W obszarze dystrybucji prądu, który odpowiada za ciągłość dostaw energii oraz jej jakość jesteśmy obsługiwani tylko przez jedną firmę. Inaczej sprawa wygląda w przypadku sprzedaży prądu. Tutaj każdy z nas może zadecydować czy chce płacić za prądu firmie Energa, która jest tzw. sprzedawcą z urzędu czy wybrać inny podmiot, którego oferta będzie bardziej korzystna. Jeśli jesteśmy zainteresowani inwestycją w OZE czyli np. panelami fotowoltaicznymi to chcąc złożyć wniosek o warunku przyłączenia nas do sieci, będziemy musieli udać się do punktu Energa w Grudziądzu i dowiedzieć się czy mamy taką techniczną możliwość. Z kolei dla tych z nas, którzy planują odejście od ogrzewania swoich domów za pomocą tradycyjnych kotłów na paliwo stałe alternatywą jest z pewnością skorzystanie z przyłączy do elektrociepłowni Grudziądz. Co ważne, jednostka ta produkuje nie tylko ciepło, ale także energię elektryczną.

Sprzedaż i dystrybucja gazu ziemnego w Grudziądzu

W Grudziądzu tak jak w większości Polskich miast za przesył i dystrybucję gazu ziemnego odpowiada Polska Spółka Gazownictwa. W obszarze dystrybucji gazu występuje tzw. monopol naturalny. Jest tylko jeden podmiot, który świadczy tego typu usługę w danych obszarze. Wszelkie problemy z siecią gazową, a także jej rozbudowa jest prowadzona przez PSGaz. Inaczej sprawa wygląda ze sprzedażą gazu ziemnego. Chcąc decydować o wysokości swojego rachunku za gaz wystarczy, że wybierzemy dowolną firmę działającą na wolnym rynku gazu ziemnego w Polsce. Dzięki temu wszystkie sprawy związane z płatnościami nie będziemy musieli załatwiać w biurze PGNiG Grudziądz, tylko u naszego nowego sprzedawcy.

1 2 3 4 5

Ocena 5.0/ 5 (3 głosy/ów)

Grudziądz – dostępni sprzedawcy prądu:

Aktualne wiadomości z rynku energii:

Jakiego dostawcę prądu wybrać?
Jakiego dostawcę prądu wybrać?
Na co zwracać uwagę decydując się na zmianę dostawcy energii? Którego wybrać i czy kryterium najniższej ceny powinno przeważać w naszym wyborze?
Darmowa energia elektryczna
Darmowa energia elektryczna
Oferty sprzedawców energii są różne. Prześcigają się oni w wymyślaniu fantazyjnych nazw oraz dodawaniu darmowych produktów lub usług dla klientów, którzy skorzystają z oferty w określonym czasie.
Porównanie cen prądu u różnych dostawców
Porównanie cen prądu u różnych dostawców
Porównanie cen prądu u różnych dostawców energii elektrycznej to nie jest łatwa sprawa. Wbrew pozorom różnica wynikająca z osiąganych oszczędności nie zależy tylko i wyłącznie od cen za kWh prądu. Wpływ na taki stan rzeczy ma jeszcze kilka innych czynników.
Jaki czujnik gazu wybrać?
Jaki czujnik gazu wybrać?
Jeśli mamy w naszym miejscu zamieszkania kuchenkę gazową albo całą instalację gazową, warto pomyśleć o zakupie czujnika gazu. Odpowiedni czujnik może uratować nam życie, a taka inwestycja wcale nie jest bardzo droga. Jego zadaniem jest kontrola stężenia poziomu gazu ziemnego w powietrzu, gazu LPG, wodoru oraz amoniaku.