Porównaj oferty
Obsługa klienta w Energa Konin. Aktualny cennik oraz kontakt.
OptimalEnergy

Obsługa klienta w Energa Konin. Aktualny cennik oraz kontakt.

Ul. Plac Wolności 2 w mieście Konin, to pod tym adresem mieści się siedziba Biura obsługi klienta Energa. Udając się do tego miejsca można spodziewać się wykształconej obsługi dotyczącej udzielenia wyczerpujących informacji nt: jakie dokumenty są niezbędne do zmiany sprzedawcy energii elektrycznej, składania reklamacji dotyczących rozliczeń i dużo więcej. W tym miejscu mamy możliwość zrealizowania poniższych procedur takich jak aktywacja usługi pre-paid i aktywacja usługi Rozliczeń Rzeczywistych. Niestety w Punkcie Sprzedaży nie istnieje możliwość wyjaśnienia bądź wcielenia w życie wszystkich kwestii, z którymi interesant przychodzi w celu uzyskania pełnej odpowiedzi. Do takich kwestii zaliczają się: przyjęcie zgłoszenia o usterkach technicznych, bądź złożenie wniosku o przyłącze energetyczne.

Energa Konin. Doładowanie energii, odczyt licznika na prąd. Zmiana taryfy prądu z G11 na G12 i inne

Udając się do biura obsługi klienta firmy Energa w mieście Konin będziecie mogli porozmawiać z pracownikami firmy na zagadnienia związane ze sprzedażą energii elektrycznej. Wartość oferowanych usług z każdym rokiem wzrasta, dzięki temu możemy być pewni, że porozmawiamy z wykształconą osobą, która dokona wszelkich starań aby pomóc nam w rozwiązaniu problemu z jakim przyszliśmy do sprzedawcy. Jeśli w punkcie obsługi klienta przytrafi się kolejka będziemy mogli spokojnie poczekać, w tym czasie zapoznając się z aktualną ofertą firmy Energa. W tym czasie dostępne będą ulotki promujące ciekawe oferty sprzedawcy prądu i gazu.

Awaria prądu to sprawa dla Energa Operator. Jakich spraw nie załatwisz w BOK?

Chcąc powiększyć swoją wiedzę w kwestii dostawy energii elektrycznej odpowiednim pomysłem jest pójście do punktu obsługi klienta. Czeka tam na Ciebie predysponowana grupa doradców, którzy z dnia na dzień są coraz lepiej obeznani z problemami i pytaniami petentów. Ich wiedza powiększa się głównie dzięki licznym pytaniom, tak więc źródłem ich wiedzy jesteś właśnie Ty – klient. O ile są oni gotowi na odpowiedzenie na prawie każde przedstawione zapytanie, nie jest w ich mocy zrealizowanie każdych problemów związanych ze sprawami kwestii energetycznej. Jest dużo spraw, których nie ma możliwości zrealizowania w biurze obsługi klienta, a do nich należą:

Tańszy prąd i gaz dla klientów Energa Konin? Sprawdź aktualne ceny prądu we wszystkich taryfach

Uwolniony rynek energii elektrycznej i gazu ziemnego daje wybór dowolnego sprzedawcy energii. Energa Energa jako podmiot posiadający koncesję na obrót energią elektryczną, może być wybierany przez nas jako Energa od której będziemy kupować dokładnie ten sam prąd lub gaz tylko w niższej cenie. O jakość i ciągłość dostaw energii dalej będzie dbać ten sam operator systemu dystrybucyjnego. Zmiana sprzedawcy prądu i gazu jest darmowa i nie wiąże się z koniecznością wymiany np. liczników. Jako klienci firmy Energa możemy także bez problemu wybrać innego, tańszego sprzedawcę. Wybór nowego sprzedawcy energii w Polsce jest teraz tak samo prosty jak zmiana operatora telefonii komórkowej.