Porównaj oferty

23 gru 2014

Prąd - baza wiedzy

Sklep internetowy z prądem

Energię elektryczną tak jak inne towary na rynku możemy kupować w wielu miejscach i w różnej formie. Bez wychodzenia z domu zakupimy również energię przez internet, kto oferuje sprzedaż prądu przez internet i jak to zrobić?

Wróć do: Aktualności Sklep internetowy z prądem

Zakup energii przez Internet

W gąszczu różnych stron internetowych, o których mowa o sprzedawcy energii elektrycznej i możliwości jego zmiany, jeśli natrafili Państwo na Optimal Energy to już pójdzie z górki. Porównywarki cen energii oferują możliwość dokonania porównania różnych stawek za energię elektryczną u różnych sprzedawców i w różnych ofertach. Wszystko odbywa się jednocześnie i przedstawione jest w postaci zestawienia w tabeli, w której w sposób uporządkowany od najlepszej do najgorszej oferty możemy przeanalizować różne opcje. Sklepem internetowym, gdzie można dokonać zakupu energii elektrycznej jest zatem nasza strona i porównywarka, dzięki której gdy zdecydujemy się już na konkretną ofertę, konkretnego sprzedawcy możemy podpisać umowę współpracy.

Umowa on-line ma zakup prądu

Umowa w wersji on-line to krótki formularz, który możemy wypełnić samodzielnie na podstawie swojej ostatniej faktury za energię lub jeśli nie wiemy jak to zrobić można skontaktować się z nami i zlecić nam dopasowanie oferty i analizę rachunków, w oparciu o przesłany skan ostatniego rachunku. Po wypełnieniu formularza pojawi nam się propozycja umowy, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom, lub jeśli zleciliśmy wypełnienie formularza firmie, od razu otrzymamy projekt umowy na swój adres mailowy. Otrzymanie umowy nie jest jeszcze równoznaczne z jej podpisaniem, gdyż do firmy musi dotrzeć nasze oficjalne potwierdzenie, że zgadzamy się z jej warunkami. Nic nie zostanie zatem bez naszej zgody zatwierdzone. W razie, gdyby powstały jakiekolwiek wątpliwości z naszej lub z Państwa strony w celu upewnienia się, że wszystko jest OK odbywa się kontakt telefoniczny. W ten sposób można ustalić wszelkie szczegóły i dowiedzieć się dodatkowych informacji, gdyby cokolwiek było jeszcze potrzebne.

Optimal Energy pomoże

Jesteśmy tu po to, aby Państwu pomóc dlatego też zapraszamy do kontaktu. Nawet jeśli nie są Państwo pewni, czy chcą zmienić sprzedawcę energii, doradzimy i z chęcią porozmawiamy na temat dostępnych opcji. Zakup energii przez internet jest zatem prosty i wygodny. Nie musimy wychodzić z domu i możemy wszystko zrobić ze spokojem, bez pośpiechu.

Oceń artykuł bez dodawania komentarza

5 (1 opinii)

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Twoja ocena:

Optimal Energy - optymalne rachunki

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka na rynku energii. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Piszemy o rynku energii, OZE i elektromobilności. Tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy do współpracy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić