Porównaj oferty

24 kwi 2014

Prąd - baza wiedzy

Kolejna spółka zabiera się za sprzedaż energii elektrycznej

Po grupach telefonii komórkowych przyszedł czas na spółkę Multimedia Polska, która rozpoczęła sprzedaż energii elektrycznej dla klientów indywidualnych. Główną zaletą, którą chwali się grupa jest atrakcyjna cena energii, zgodnie z którą klienci korzystając z oferty mogą otrzymać stawkę za energię elektryczną niższą nawet o 15 proc. od swojej obecnej taryfy.

Wróć do: Aktualności Kolejna spółka zabiera się za sprzedaż energii elektrycznej

Z tego artykułu dowiesz się

Kolejnym atrakcyjnym aspektem, jakim spółka może się pochwalić na rynku jest gwarancja utrzymania niskiej stawki nawet do końca roku 2016, niezależnie od zmian cen energii elektrycznej na rynku. Multimedia Polska sprzedaje energię jako trzecią usługę po telefonii komórkowej w modelu MVNO oraz usłudze monitoringu domu. Wszystkie usługi i udogodnienia spółce udało się wprowadzić w życie w jednym roku.

Działanie na rynku

Grupa nie próżnuje i już uruchomiła pilotażowo program oferty sprzedaży energii elektrycznej w trzech miastach: Częstochowie, Łodzi oraz Toruniu. Na razie jednak oferta skierowana jest tylko do obecnych klientów Multimedia Polska. W najbliższej przyszłości spółka chce jednak poszerzyć swoją działalność i pozyskiwać też nowych klientów. Rozszerzenie oferty o sprzedaż energii elektrycznej nie jest rzeczą nową wśród firm zajmujących się telekomunikacją, czy multimediami. Jest to jednak kolejny krok potwierdzający konsekwentną realizację nowej strategii zakładającej oferowanie klientom nowych usług, wykraczających poza dotychczasowy zakres modelu biznesowego. Multimedia Polska już niedługo uruchomi sprzedaż energii elektrycznej w całej Polsce. Przewagą grupy ma być fakt, że za ciekawą ofertą stoi rozpoznawalna marka oraz dobrze rozwinięta sieć sprzedaży.

Oferta sprzedaży

Spółka zapewnia, że ich klienci którzy podpiszą umowę z Multimedia Polska na sprzedaż energii elektrycznej mogą liczyć na upust do 15 proc. względem taryfy obowiązującej u obecnego sprzedawcy jeżeli podpiszą umowę do końca 2014 r. oraz 5 proc. od stycznia 2015 r. nawet do końca 2016 r. Sprzedaż energii elektrycznej przez Multimedia Polska świadczona jest przez spółkę zależną - Multimedia Polska Energia. Dla osób, które nie wiele wiedzą o spółce, informujemy, że Multimedia Polska jest ogólnopolskim operatorem kablowym, dostawcą telewizji cyfrowej z video na żądanie (VOD), a także dostawcą internetu szerokopasmowego i mobilnego oraz telefonii stacjonarnej i mobilnej. Czyli kolejny raz w pakiecie z telefonem czy internetem możemy zakupić energię elektryczną.
Źródło: wnp.pl; mulitmedia.pl

Oceń artykuł bez dodawania komentarza

5 (1 opinii)

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Twoja ocena:

Optimal Energy - optymalne rachunki

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka na rynku energii. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Piszemy o rynku energii, OZE i elektromobilności. Tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy do współpracy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić