Porównaj oferty

30 sty 2015

Prąd - baza wiedzy

Energa - oferta dla domu

Wybierając Energę wybierasz jednego z pięciu największych dostawców energii. Energa przygotowała gamę rozwiązań, odpowiadających na potrzeby różnych stylów życia, wierząc, że dzięki temu będzie można oszczędzać i spać spokojnie nie obawiając się wysokości rachunków za energię.

Wróć do: Aktualności Energa - oferta dla domu

Energa - oferty dla domu

Dla nowych klientów zmieniających sprzedawcę energii na Energę to kontakt z podwójną korzyścią. Jeśli zdecydujemy się zostać nowym Klientem spółki i wybierzemy Gwarancję stałej ceny na 5 lat – przez pierwsze dwa lata zaoszczędzimy nawet do 300 zł. Oferta podstawowa to łatwa kontrola wydatków dzięki jednej niezmiennej stawce za energię elektryczną przez całą dobę. Wobec czego oferta podstawowa obejmuje taryfę G11. Oferta więcej za mniej to zróżnicowane pod względem godzinowym i wysokości ceny energii. Tanie Godziny to oferta zapewniająca komfort i wygodę – możliwość oszczędności dzięki niższej stawce za energię elektryczną w wybranych godzinach doby. Skierowana jest do tych, co mają większe zapotrzebowanie na energię o określonych porach dnia i nocy oraz potrafią się zdyscyplinować i zaplanować domowe obowiązki, tak aby zużycie energii było największe w godzinach kiedy energia jest najtańsza. Oferta Oszczędne Noce i Weekendy jest dla tych, dla których Pakiet Tanie Godziny to za mało. Jeśli zużywamy też więcej energii w weekendy, ta oferta jest skierowana właśnie dla nas. Niższe ceny energii elektrycznej są nie tylko wieczorami, ale też w godzinach 13.00 - 15.00 oraz w weekendy. Gdyby żadna z powyższych ofert nam nie pasowała pozostaje jeszcze jednak opcja nazwana Ekonomiczna Dolina. Jest to idealne rozwiązanie, dla tych, którzy są w stanie zużywać energię w wybranych godzinach doby. Jeśli korzystamy z energii w godzinach (13.00-16.00) oraz w nocy (22.00-07.00) to oferta jest właśnie dla nas. Jest ona szczególnie popularna kiedy zużycie energii elektrycznej w nowoczesnych gospodarstwach domowych może być automatycznie sterowane.

Energa - ile zaoszczędzisz?

Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych cen energii oraz obsługi u obecnego sprzedawcy energii możemy skorzystać z opcji zmiany sprzedawcy energii. Aby porównać ceny dostępne u innych dostawców wystarczy skorzystać z porównywarki ofert sprzedawców pradu


Oceń artykuł bez dodawania komentarza

5 (2 opinii)

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Twoja ocena:

Optimal Energy - optymalne rachunki

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka na rynku energii. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Piszemy o rynku energii, OZE i elektromobilności. Tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy do współpracy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić