optimal energy

O OptimalEnergy.pl piszą największe media w Polsce:

Polskie Radio
Wp.pl
Wprost

baner reklamowy po prostu energia

Strona główna > Aktualności > Prąd dla domu > DUON - oferta dla domu

DUON - oferta dla domu

12345

Ocena 5.0/5 (1 głosy/ów)

DUON - oferta dla domu

Firma Duon zachęca nas do wyboru swojej oferty trzema wariantami Bezpieczny Start, Darmowe Godziny i Przez Internet Najtaniej. Co ma do zaoferowania w każdej z propozycji ?

 

Duon - oferta dla domu

  • oferta Bezpieczny Start 

Oferta ta jest dla wszystkich, którzy myśleli kiedyś o zmianie dostawcy energii elektrycznej, ale boją się zaryzykować. DUON proponuje swoje usługi, aby już dziś zabezpieczyć się przed niepotrzebnymi wydatkami. Jeśli jednak po podpisaniu umowy uznasz, że współpraca z DUON Cię nie satysfakcjonuje, masz aż 90 dni na to, aby wypowiedzieć umowę, bez żadnych konsekwencji. 90 dni to mnóstwo czasu, zwłaszcza, że ustawowo jest na to tylko 10 dni.

Ofertę możemy zamówić przez Internet, u Partnera czy za pośrednictwem Call Center. Wszelkie formalności ograniczone są do minimum, a DUON w naszym imieniu zajmie się procesem zmiany sprzedawcy. Szacunek dla czasu to jedno z haseł firmy.

Produkt Bezpieczny Start 2.0 tozatem nowoczesna formuła zabezpieczająca nas przed podjęciem nie do końca przemyślanej decyzji, pozwalając zrezygnować z umowy w ciągu 3 pierwszych miesięcy bez żadnych konsekwencji. Dodatkowo, cały czas masz gwarancję, że cena energii (zł/kWh) będzie niższa niż u obecnego sprzedawcy. 

 

  • oferta Darmowe Godziny

Duon postanowił zaskoczyć potencjalnych klientów przełomową ofertą. 10 godzin darmowego prądu codziennie przez pół roku w godzinach między 13.00-15.00 oraz od 22.00 do 6.00. 

Większość gospodarstw domowych w Polsce korzysta z taryf z jedną stałą stawką za energię elektryczną podczas doby a można inaczej. Aby zacząć oszczędzać trzeba jednak zmienić swoją taryfę i  zacząć zużywać możliwie najwięcej prądu w godzinach pozaszczytowych. Dodatkowo kolejnym razem możemy się zabezpieczyć i jeśli po roku korzystania z taryfy z dwiema stawkami stwierdzimy, że dwustrefowość nie jest dla nas i nasz budżet generuje większe oszczędności podczas jednej stałej stawki będziemy mogli wrócić do poprzedniej taryfy bez ponoszenia żadnych finansowych konsekwencji.


  • oferta Przez Internet Najtaniej
 
Kolejny raz pojawia się hasło prąd za 0 zł/kWh. Właśnie tyle będziemy płacić do 30.06.2015 roku, jeśli wybierzemy ofertę DUON. Podpisując umowę z DUON mamy gwarancję, że cena energii będzie zawsze niższa niż u obecnego sprzedawcy energii. Już niewielkie gospodarstwo domowe w samym 2015 roku powinno zaoszczędzić 100 zł, korzystając z oferty.
 
Oczywiście odbiorca dostaje gwarancję, że cena będzie zawsze niższa niż u obecnego sprzedawcy i dodatkowo ma 14 dni po podpisaniu umowy na jej wypowiedzenie, bez żadnych konsekwencji.

Duon - ile zaoszczędzisz ?

Jeśli sa Państwo zainteresowani zapraszamy do zapoznania się z ofertą ,  na której zawarte są szczegóły każdej oferty oraz stosowne dokumenty do pobrania. Chcąc zmienić sprzedawcę energii możemy dokonać porównania cenowego ofert na stronie najlepszej porównywraki cen energii Optimal Energy :)

Powrót