Strona główna > Vervis opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Vervis opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Vervis
Adres siedziby: Zielna 47
87-800, kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 54 230 56 66
Fax: 54 23 33 464
Email: energia@vervis.pl
Ocena 2.96/5 (136 głosy/ów)

Vervis sprzedawca energii: prądu i gazu

Vervis to niezależny sprzedawca energii elektrycznej, świadczący swoje usługi na terytorium całego kraju. Oferta spółki skierowana jest zarówno do klientów biznesowych jak i klientów indywidualnych z gospodarstw domowych. Z usług spółki korzystają m.in. zakłady przemysłowe, firmy produkcyjne i przemysłowe, gminy, indywidulani przedsiębiorcy oraz obiekty użyteczności publicznej.

Vervis zachęca klientów indywidualnych do zmiany sprzedawcy energii, ofertą innowacyjnego sposobu obniżenia cen energii elektrycznej. Natomiast przedsiębiorców kusi optymalizacją kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Porównaj ofertę Vervis z ofertami innych sprzedawców energii, korzystając z porównywarki cen prądu i gazu Optimal Energy.

Vervis prąd – sprzedaż energii elektrycznej

W 2014 r. Vervis otrzymał koncesję na sprzedaż energii elektrycznej, z rąk Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Dla domu Vervis dedykuje ofertę „Prąd.wariant”, która na celu ma zapewnienie kompleksowego zaopatrzenia gospodarstwa domowego w energię elektryczną, przy maksymalnym obniżeniu kosztów. Dla klientów biznesowych, Vervis stworzył trzy produkty: „Prąd.gigant”, „Prąd.gwarant” oraz „Prąd.gwarant extra”, dopasowane do potrzeb odbiorcy w oparciu o analizę stopnia zużycia energii elektrycznej przedsiębiorstwa.

Vervis gaz – sprzedaż gazu ziemnego

Oferta Vervis obejmuje także sprzedaż paliwa gazowego zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom, w postaci opracowanego przez spółkę produktu „Gaz.gwarant”.

Vervis szanuje środowisko naturalne

Vervis w trosce o klimat podejmuje działania skierowane na rozwój odnawialnych źródeł energii w ramach struktury swojego przedsiębiorstwa. Spółka traktuje redukcję zanieczyszczeń oraz emisji dwutlenku węgla do atmosfery jako wyzwanie, które ma poprawić kondycję środowiska naturalnego naszego kraju. Vervis znalazł swoją niszę w rozwoju energetyki wiatrowej, w którym to obszarze zdobywa praktyczne doświadczenie prowadząc od 2012 r. elektrownie wiatrową w Unisławicach.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Brak opinii. Bądź pierwszy który doda opinię.