Porównaj oferty
Vervis opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Vervis opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

2.93 (138 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Vervis to niezależny sprzedawca energii elektrycznej, świadczący swoje usługi na terytorium całego kraju. Oferta spółki skierowana jest zarówno do klientów biznesowych jak i klientów indywidualnych z gospodarstw domowych. Z usług spółki korzystają m.in. zakłady przemysłowe, firmy produkcyjne i przemysłowe, gminy, indywidulani przedsiębiorcy oraz obiekty użyteczności publicznej.

Więcej o firmie Vervis
Nazwa spółki

Vervis

Adres siedziby

Zielna 47
87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska

Telefon

54 230 56 66

Email

energia@vervis.pl

Numer KRS

0000587575

NIP

8880000739

Vervis sprzedawca energii: prądu i gazu

Vervis zachęca klientów indywidualnych do zmiany sprzedawcy energii, ofertą innowacyjnego sposobu obniżenia cen energii elektrycznej. Natomiast przedsiębiorców kusi optymalizacją kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Porównaj ofertę Vervis z ofertami innych sprzedawców energii, korzystając z porównywarki cen prądu i gazu Optimal Energy.

Vervis prąd – sprzedaż energii elektrycznej

W 2014 r. Vervis otrzymał koncesję na sprzedaż energii elektrycznej, z rąk Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Dla domu Vervis dedykuje ofertę „Prąd.wariant”, która na celu ma zapewnienie kompleksowego zaopatrzenia gospodarstwa domowego w energię elektryczną, przy maksymalnym obniżeniu kosztów. Dla klientów biznesowych, Vervis stworzył trzy produkty: „Prąd.gigant”, „Prąd.gwarant” oraz „Prąd.gwarant extra”, dopasowane do potrzeb odbiorcy w oparciu o analizę stopnia zużycia energii elektrycznej przedsiębiorstwa.

Vervis gaz – sprzedaż gazu ziemnego

Oferta Vervis obejmuje także sprzedaż paliwa gazowego zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom, w postaci opracowanego przez spółkę produktu „Gaz.gwarant”.

Vervis szanuje środowisko naturalne

Vervis w trosce o klimat podejmuje działania skierowane na rozwój odnawialnych źródeł energii w ramach struktury swojego przedsiębiorstwa. Spółka traktuje redukcję zanieczyszczeń oraz emisji dwutlenku węgla do atmosfery jako wyzwanie, które ma poprawić kondycję środowiska naturalnego naszego kraju. Vervis znalazł swoją niszę w rozwoju energetyki wiatrowej, w którym to obszarze zdobywa praktyczne doświadczenie prowadząc od 2012 r. elektrownie wiatrową w Unisławicach.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności