Strona główna > Elsen opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Elsen opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Elsen
Adres siedziby: Koksowa 11
42-202, śląskie, Polska
Telefon: +48 34 323 72 16
Fax: +48 34 371 08 02
Email: poczta@elsen.pl
Ocena 3.27/5 (37 głosy/ów)

Elsen sprzedawca energii: prądu i gazu

Spółka ELSEN SA jest firmą działającą na rynku energii elektrycznej, cieplnej i gazownictwa. Jest to firma, która w ramach rynku energetycznego działa na terenie przemysłowej części Częstochowy. Natomiast w ramach rynku paliw gazowych ELSEN SA działa na terenie całej Polski. Właścicielem ELSEN SA jest BD-5 S.A., posiadający 100 procent akcji tego przedsiębiorstwa.

ELSEN SA sprzedaż energii elektrycznej

Sprzedaż energii elektrycznej w ramach przedsiębiorstwa ELSEN SA odbywa się na lokalnym rynku w Częstochowie. Jest to oferta przewidziana dla klienta biznesowego. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją energii elektrycznej w ramach oddziału EC Andrychów w Częstochowie. Ponadto firma prowadzi prace związane z eksploatacją sieci energetycznej, m.in.: przeglądy i remonty urządzeń, montaż i demontaż urządzeń, konserwacja, pomiary instalacji i urządzeń, naprawa kabli do 30 kV i wiele innych. Dokładne i aktualne ceny energii elektrycznej ELSEN SA odszukać można w porównywarce cen prądu Optimal Energy.

ELSEN SA sprzedaż gazu ziemnego

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży paliwa gazowego dla klienta biznesowego jako Operator Systemu Dystrybucyjnego. Paliwo gazowe dostarczane jest przez ELSEN SA bezpośrednio do użytkownika bez przerw. Dzięki temu paliwo nie wymaga magazynowania u odbiorcy. Firma ELSEN S.A. posiada umowy z Operatorem Systemu Przesyłowego OGP Gaz-System S.A., oraz z  Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w Polsce - Polską Spółką Gazownictwa Sp. z o.o. Umożliwia to przedsiębiorstwu ELSEN SA sprzedaż gazu nie tylko wewnątrz własnej sieci dystrybucyjnej, ale także odbiorcom przemysłowym na terenie całej Polski. Dystrybucja paliwa gazowego odbywa się jest zgodnie z Instrukcją Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (IRiESD) na zasadzie Dostępu Stron Trzecich (TPA). ELSEN SA prowadzi sprzedaż paliwa gazowego do swoich odbiorców w oparciu o umowę kompleksową. Aktualne ceny paliwa gazowego operatora ELSEN SA zawarte są w porównywarce cen gazu Optimal Energy.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Iwona Pianka

Iwona Pianka
27-01-2021

oddajcie nam nasze pienią dze!! Za faktury się płaci P, Prezesie Wojciechu Popławski!!!!!