Porównaj oferty
Elsen opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Elsen opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.27 (37 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Spółka ELSEN SA jest firmą działającą na rynku energii elektrycznej, cieplnej i gazownictwa. Jest to firma, która w ramach rynku energetycznego działa na terenie przemysłowej części Częstochowy. Natomiast w ramach rynku paliw gazowych ELSEN SA działa na terenie całej Polski. Właścicielem ELSEN SA jest BD-5 S.A., posiadający 100 procent akcji tego przedsiębiorstwa.

Więcej o firmie Elsen
Nazwa spółki

Elsen

Adres siedziby

Koksowa 11
42-202 Częstochowa, śląskie, Polska

Telefon

+48 34 323 72 16

Email

poczta@elsen.pl

Numer KRS

0000330680

NIP

9491729613

Elsen sprzedawca prądu

Sprzedaż energii elektrycznej w ramach przedsiębiorstwa ELSEN SA odbywa się na lokalnym rynku w Częstochowie. Jest to oferta przewidziana dla klienta biznesowego. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją energii elektrycznej w ramach oddziału EC Andrychów w Częstochowie. Ponadto firma prowadzi prace związane z eksploatacją sieci energetycznej, m.in.: przeglądy i remonty urządzeń, montaż i demontaż urządzeń, konserwacja, pomiary instalacji i urządzeń, naprawa kabli do 30 kV i wiele innych. Dokładne i aktualne ceny energii elektrycznej ELSEN SA odszukać można w porównywarce cen prądu Optimal Energy.

ELSEN SA sprzedaż gazu ziemnego

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży paliwa gazowego dla klienta biznesowego jako Operator Systemu Dystrybucyjnego. Paliwo gazowe dostarczane jest przez ELSEN SA bezpośrednio do użytkownika bez przerw. Dzięki temu paliwo nie wymaga magazynowania u odbiorcy. Firma ELSEN S.A. posiada umowy z Operatorem Systemu Przesyłowego OGP Gaz-System S.A., oraz z  Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w Polsce - Polską Spółką Gazownictwa Sp. z o.o. Umożliwia to przedsiębiorstwu ELSEN SA sprzedaż gazu nie tylko wewnątrz własnej sieci dystrybucyjnej, ale także odbiorcom przemysłowym na terenie całej Polski. Dystrybucja paliwa gazowego odbywa się jest zgodnie z Instrukcją Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (IRiESD) na zasadzie Dostępu Stron Trzecich (TPA). ELSEN SA prowadzi sprzedaż paliwa gazowego do swoich odbiorców w oparciu o umowę kompleksową. Aktualne ceny paliwa gazowego operatora ELSEN SA zawarte są w porównywarce cen gazu Optimal Energy.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (1 z 1 opinii klientów)

Iwona Pianka

27 sty 2021

oddajcie nam nasze pienią dze!! Za faktury się płaci P, Prezesie Wojciechu Popławski!!!!!

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności