Strona główna > Aktualności > Prąd 2023 > Tradea - oferta dla domu

Tradea - oferta dla domu

12345

Ocena 5.0/5 (2 głosy/ów)

Każdy sprzedawca energii ma do zaproponowania coś innego, aby jego oferta różniła się od konkurencji i przebijała ją choć jakąś drobnostką ale zawsze. Co ma do zaproponowania firma Tradea w tym roku?
Spis treści - z tego artykułu dowiesz się:
Tradea - oferta dla domu

Tradea - oferta dla domu

Chcąc zmienić sprzedawcę energii na firmę Tradea możemy wybrać sposród dwóch ofert cenowych dla gospodarstw domowych zatytułowanych odpowiednio:

  • Stała, niska cena do końca 2016 roku
  • Prąd przez miesiąc za darmo

Co możemy zyskać w każdej z ofert?

Podpisując umowę w ofercie promocyjnej „Stała, niska cena do końca 2016 roku !” jak wynika z samej nazwy oferty możemy liczyć na stałość ceny energii do końca roku 2016 od momentu podpisania umowy. Dodatkowo oprócz gwarancji niezmienności ceny otrzymamy następujące korzyści. Rzecz pierwsza to brak opłaty handlowej. Jest to coraz popularniejsza opcja, którą oferują sprzedawcy i która wbrew pozorom ma znaczenia, nawet jeśli do tej pory płaciliśmy 2,99 zł, to lepiej nie płacić nic, niż cokolwiek. Kolejna korzyść to po prostu niższe rachunki, za energię, gdyż Tradea oferuje konkurencyjne ceny w tej ofercie na poziomie 30 gr/kWh. Podpisując umowę w ofercie promocyjnej „Prąd przez miesiąc za darmo” (nazwa znów nam sugeruje na czym polega oferta) przez pierwszy miesiąc obowiązywania umowy, nie będziemy płacić za zużytą energię elektryczną. A dodatkowo po zakończeniu darmowego miesiąca Tradea oferuje sprzedaż energii po cenach niższych niż u dotychczasowego sprzedawcy. Korzyści, które jeszcze wynikają z oferty to znów brak opłaty handlowej, a także możliwość otrzymywania faktury za energię w wersji elektronicznej, dzięki czemu ocalimy również lasy deszczowe przed wycinką. Oprócz tego obowiązuje kolejny raz stała cena energii do końca trwania umowy. W tej ofercie cena energii to 32 gr/kWh, przez całą dobę.

Zobacz czy oferta dla domu firmy Tradea jest lepsza od oferty dla domu RWE, którą ostatnio na naszych stronach opisywaliśmy.


Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka, w której skupiamy się na tematyce fotowoltaiki, prądu oraz gazu. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom

Powrót