optimal energy

O OptimalEnergy.pl piszą największe media w Polsce:

Newseria
Energianews
Tvn 24

baner reklamowy po prostu energia

Strona główna > Aktualności > Prąd dla firmy > GDF Suez - oferta fla firmy

GDF Suez - oferta fla firmy

12345

Ocena 5.0/5 (2 głosy/ów)

GDF Suez - oferta fla firmy

Każdy sprzedawca energii ma do zaproponowania coś innego, aby jego oferta różniła się od konkurencji i przebijała ją choś jakąś drobnostką ale zawsze. Co ma do zaproponowania firma GDF Suez w tym roku ?

 

GDF Suez

Przygotowało specjalną ofertę dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Dzięki ofercie firmy mogą zyskać jeszcze więcej niż dotychczas na zmianie sprzedawcy energii. GDF Suez oferuje atrakcyjną cenę, niższą nawet o 30 procent w porównaniu do innych ofert energii. Dodatkowo daje możliwość zadecydowania o czasie trwania umowy spośród dostępnych opcji czasu trwania umowy na rok, dwa lub trzy lata. Oprócz tego wszystkimi formalnościami związanymi ze zmianą zajmą się pracownicy GDF Suez, wobec czego my będziemy już tylko cieszyć się niższymi cenami energii.

 

Ofert GDF Suez

  • Zielona energia

W ramach tego pakietu GDF Suez oferuje możliwość zakupu energii wyprodukowanej wyłącznie w źródłach odnawialnych w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu firma jednocześnie dba o środowisko naturalne i oszczędza na energii elektrycznej. GDF Suez jest w Polsce liderem produkcji Zielonej Energii, dlatego oferuje swój produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

KORZYŚCI DLA FIRMY w ramach oferty Zielona Energia:

  • gwarancja stałej ceny energii elektrycznej przez cały okres trwania umowy;
  • certyfikat TUV Nord poświadczający, że 100 procent energii używanej w twojej firmie zostało wyprodukowane ze źródeł odnawialnych;
  • ekologiczny biznes, to podstawa do budowania przewagi konkurencyjnej;
  • proste zasady rozliczania, umożliwiające łatwe oszacowanie kosztów, bez opłat handlowych;
  • załatwienie wszystkich formalności;
  • silny i odpowiedzialny partner w biznesie.

 

  • Energia napędza biznes

To podstawowa oferta GDF Suez. Wyróżnia ją niska cena za energię (taniej nawet o 30 procent) i gwarancja stabilnej ceny przez cały czas trwania umowy. Dzięki temu można  planować rozwój biznesu i kolejne inwestycje, nie obawiając się nagłych wzrostów cen energii. Oferty GDF Suez są przygotowywane indywidualnie dla klientów – w zależności od wielkości zużycia energii elektrycznej i grupy taryfowej.

Powrót