Porównaj ceny energii: prądu i gazu. Wybierz najlepszą ofertę.

Obniż swój rachunek za:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii: prądu i gazu Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę energii w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 21.03.2018
Strona główna > Aktualności > Prąd dla domu > Tradea - oferta dla domu

Tradea - oferta dla domu

12345

Ocena 0.0/5 (0 głosy/ów)

Tradea - oferta dla domu

Każdy sprzedawca energii ma do zaproponowania coś innego, aby jego oferta różniła się od konkurencji i przebijała ją choś jakąś drobnostką ale zawsze. Co ma do zaproponowania firma Tradea  w tym roku ?

 

Tradea - oferta dla domu

Chcąc zmienić sprzedawcę energii na firmę Tradea możemy wybrać sposród dwóch ofert cenowych dla gospodarstw domowych zatytuowanych odpowiedni:

  • Stała, niska cena do końca 2016 roku
  • Prąd przez miesiąc za darmo

Co możemy zyskać w każdej z ofert ?

Podpisując umowę w ofercie promocyjnej „Stała, niska cena do końca 2016 roku !” jak wynika z samej nazwy okferty możemy liczyć na stałość ceny energii do końca roku 2016 od momentu podpisania umowy. Dodatkowo oprócz gwarancji niezmienności ceny otrzymamy następujące korzyści. Rzecz pierwsza to brak opłaty handlowej. Jest to coraz popularniejsza opcja, którą oferują sprzedawcy i która wbrew pozorom ma znaczenia, nawet jeśli do tej pory płaciliśmy 2,99 zł, to lepiej nie płacić nic, niż cokolwiek. Kolejna krozyść to po prostu niższe rachunki, za energię, gdyż Tradea oferuje konkurencyjne ceny w tej ofercie na poziomie 30 gr/kWh.

 

Podpisując umowę w ofercie promocyjnej „Prąd przez miesiąc za darmo” (nazwa znów nam sugeruje na czym polega oferta) przez pierwszy miesiąc obowiązywania umowy, nie będziemy płacić za zużytą energię elektryczną. A dodatkowo po zakończeniu darmowego miesiąca Tradea oferuje sprzedaż energii po cenach niższych niż u dotychczasowego sprzedawcy. Korzyści, które jeszcze wynikają z oferty to znów brak opłaty handlowej, a także możliwość otrzymywania faktury za energię w wersji elektronicznej, dzięki czemu ocalimy również lasy deszczowe przed wycinką. Oprócz tego obowiązuje kolejny raz stała cena energii do końca trwania umowy. W tej ofercie cena energii to 32 gr/kWh, przez całą dobę.

 

Po więcej informacji zapraszamy na http://www.tradea.pl/, a w celach porównania ofert do naszej porównywarki cenowej.

Tagi: tanszy prad, tani prąd,
Powrót

Powrót



Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl