Porównaj ceny energii: prądu i gazu. Wybierz najlepszą ofertę.

Obniż swój rachunek za:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii: prądu i gazu Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę energii w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 25.02.2018
Strona główna > Aktualności > Porównanie cen energii elektrycznej > Ranking sprzedawców energii elektrycznej

Ranking sprzedawców energii elektrycznej

12345

Ocena 4.9/5 (14 głosy/ów)

Ranking sprzedawców energii elektrycznej

W różnych branżach nie brakuje zestawień na temat podmiotów, które śwadczą dany zakres usług. Ich praca i to co mają do zaoferowania są oceniane pod różnego rodzaju kątami. Co powinien zawierać ranking dostawców energii elektrycznej i jakie kryteria brać pod uwagę, aby takie zestawienie było jak najbardziej obiektywne?

Porównywarka cen energii elektrycznej Optimal Energy, to narzędzie, które w pewnym stopniu staje się dla danego dnia rankingiem dostawców prądu. Kryterium jakie jest brane pod uwagę przy przygotowaniu dla naszych Użytkowników takich zestawień sprowadza się do obliczenia różnicy wynikającej ze zmiany stawki za energię elektryczną czynną i dodaniu ew. opłaty handlowej (dystrybucja i jej stawki nie ulegają zmianie). Dodatkowo pracownicy Optimal Energy analizują każdą umowę, tak aby "wyłapać" wszystkie ew. ukryte opłaty, które jak sami musimy stwierdzić należą do rzadkości, tak aby dać naszym użytkownikom w 100% rzetelne porównanie cen. Tak jak można przeczytać w najbadziej opiniotwórczych portalach związanych z energią elektryczną na rynku energii dotyczącym zmian sprzedacy i ustalaniu cen dzieje sie dużo:

Popularność zmiany sprzedawcy energii stale rośnie, a co za tym idzie rośnie potrzeba otrzymywania rzetelnej informacji, który podmiot w danym okresie czasu ma najbardziej atraktcyjna ofertę.

Ranking sprzedawców energii elektrycznej - co jest najbardziej istotne?

Tak jak pisaliśmy wyżej, ze względu na bardzo charakterystyczne cechy jakie ma energia elektryczna jako towar przesyłana do naszych domów czy firm, każda zmiana sprzedawcy energii elektrycznej nie może wpłynąć na pogorszenie jakości dostarczanej do nas energii elektrycznej czy też wpływać na przerwy w dostawie. Niemniej jednak, poza ceną jest także kilka innych ważnych czynników, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze sprzedawcy prądu. O tym co jest równie istotne pisaliśmy przy okazji opisywania najlepszego sprzedawcy energii elektrycznej.

Pierwszy ranking sprzedawców energii elektrycznej Optimal Energy 

Poniżej prezentujemy, który podmiot naszym zdaniem zapracował na miano najlepszego sprzedawcy energii elektrycznej w marcu 2015 roku dla gospodarstw domowych (Taryfa G11). Sprawdź z kim warto było związać się umową na początku roku. Dla tych, którzy planują takie zmiany - zapraszamy do skorzystania z naszego bieżącego rankingu sprzedawców prądu czy porównywarki cen energii elektrycznej :) W naszej porównywarce cen prądu znajdziecie najbardziej aktualny ranking sprzedawców prądu w Polsce. Wystarczy wejść na stronę główną naszego portalu i wybrać czy chcemy poznać najniższą cenę prądu dla domu czy firmy.

ranking sprzedawców energii elektrycznej

ranking sprzedawców energii elektrycznej

ranking sprzedawców energii elektrycznej

Ranking sprzedawców energii elektrycznej - podsumowanie marzec 2015

Jak widziemy pierwsze 3 miejsce w marcowym rankingu sprzedawców energii elektrycznej przypadły:

  1. Sprzedawca prądu GASPOL
  2. Sprzedawca prądu PLUS
  3. Sprzedawca prądu DUON

zał. zużycie roczne energii elektrycznej: 2000 kWh, Grupa taryfowa G11, umowa na 3 lata, RWE i PGE - ceny tylko dla OSD z urzędu, DUON - różne stawki w trakcie trwania umowy

Tagi: zmiana dostawcy prądu, tanszy prad,
Powrót

PowrótWszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl