optimal energy

O OptimalEnergy.pl piszą największe media w Polsce:

Cire
Polskie Radio
Puls Biznesu
Strona główna > Aktualności > Porównanie cen energii elektrycznej dla domu i firmy > Najlepszy sprzedawca prądu w Polsce to...

Najlepszy sprzedawca prądu w Polsce to...

12345

Ocena 5.0/5 (3 głosy/ów)

Najlepszy sprzedawca prądu w Polsce to...

Przeprowadzone badanie miało na celu ocenić sprzedawców prądu pod kątem różnych kryteriów (nie tylko ceny) i wybrać tego, z którym podpisanie umowy wiązać się będzie z największą ilością korzyści dla klienta finalnego.

Jak pokazują wyniki przeprowadzonego badania najlepiej w zestawieniu wypadła firma Pulsar Energia, z którą Optimal Energy współpracuje od początku jej działalności w Polsce. Firma oferuje nie tylko jedne z najniższych cen energii elektrycznejw taryfach G11, G12 czy G12w, ale przy tym utrzymuje bardzo wysoką jakość obsługi klientów.

Kolejne miejsca w zestawieniu zajęły firmy, z którymi nasza porównywarka cen od lat współpracowała. Cieszymy się, że oferty zamieszczane na naszych stronach gwarantują niską cenę prądu, przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług.

Przypomnijmy, że Optimal Energy jako pierwsza spółka w Polsce zapoczątkowała cykl badań i raportów dotyczących rynku energii elektrycznej w Polsce. Do dzisiaj dane z przeprowadzonych przez nas badań są wykorzystywane w wielu publikacjach.

Cały raport przygotowany przez Polski Instytut Badań Jakości dostępny jest na stronie instytutu.

Natomiast raporty przygotowywane przez Optimal Energy znajdziecie na naszej stronie poświęconej rynkowi energii elektrycznej w Polsce.

Jeśli chcesz sprawdzić cenę prądu w ofercie firmy Pulsar Energia --> Skorzystaj z naszej porównywarki cen prądu dla domu lub porównywarki cen prądu dla firm.

Powrót