Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo
Strona główna > Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik

Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik

bd zakład produkcyjny logo

Zakłady Produkcyjne BD SA - działalność

Zakłady Produkcyjne BD SA zajmują się głównie produkcją wyrobów metalowych dla górnictwa węgla kamiennego oraz miedzi, takich jak: szeroki asortyment rur produkowanych w najnowszych technologiach, a także rozpory do obudów górniczych. Firma wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy, który pozwala na świadczenie wysokiej jakości usług produkcyjnych. Najbardziej rozwiniętym technologicznie wydziałem jest spawalnia rur i innych konstrukcji stalowych. Wydział ten wyposażony jest w najnowocześniejsze stanowiska spawalnicze i zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę. Spełnienie bardzo wysokich wymagań pozwoliło uzyskać certyfikat spawalnictwa wydany przez Instytut Spawalnictwa – Polska. Firma posiada pełne zaplecze logistyczne oraz hale produkcyjne o powierzchni ponad 6000 m2. Świadczy także usługi związane ze składowaniem towarów stalowych oraz przeładunkiem stali z wagonów na samochody. Do głównych klientów należą głównie kopalnie węgla kamiennego zrzeszone w Katowickim Holdingu Węglowym S.A., Jastrzębskiej Spółce Węglowej S.A., Kompanii Węglowej S.A., a także Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. w Puchaczowie koło Lublina, MERCUS w Polkowicach, KGHM Polska Miedź, i inne.

Obecnie celem firmy jest rozwinięcie i wdrożenie najnowszych technologii w zakresie produkcji rurociągów magistralnych wysokociśnieniowych.

Zakłady Produkcyjne BD SA - adres

ZAKŁADY PRODUKCYJNE B-D S.A.
ul. 11 Listopada 2/4
42 - 400 Zawiercie
Tel: 32 67 013 00
Fax: 32 67 013 00 w. 116
NIP: 6490021661 

Zakłady Produkcyjne BD SA - koncesja na dystrybucję energii elektrycznej

Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik Skład Opałowy Spółka Jawna, ul. 11 Listopada 2/4, 42-400 Zawiercie, wyznaczony OSD w dniu 19 lutego 2014 r. na okres od 1 maja 2014 r. do 11 marca 2023 r. Obszar działania operatora systemu dystrybucyjnego wynika z udzielonej temu Przedsiębiorcy koncesji na dystrybucję energii elektrycznej z dnia 6 marca 2013 r., Nr DEE/315/4158/W/DRG/2013/KL, tj. dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby odbiorców zlokalizowanych na terenie byłych Zakładów Przemysłu Bawełnianego „ZAWTEX” w Zawierciu, przy ul. 11 Listopada 2/4, sieciami o napięciu 15 kV i sieciami o napięciu niskim.

Zakłady Produkcyjne BD SA - reprezentacja spółki

Nazwisko i imię

Stanowisko

Brodzik Alicja Waleria

Partner

Brodzik Witold Stanisław

Partner