Porównaj oferty
Unimot Energia i Gaz opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Unimot Energia i Gaz opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.26 (309 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Unimot Energia i Gaz jest to Spółka specjalizująca się w zagadnieniach związanych z handlem oraz ze sprzedażą do odbioru finalnego energii elektrycznej i gazu ziemnego. Od 7 marca 2017 r. Spółka jest notowana na głównym parkiecie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Wielu klientów chętnie przenosi się do Unimot powierzając tej firmie sprzedaż energii i gazu. Działania na wielu gałęziach rynku paliwowego i energetycznego wpływają korzystnie na popularność całej spółki.

Więcej o firmie UNIMOT ENERGIA I GAZ
Nazwa spółki

UNIMOT ENERGIA I GAZ

Adres siedziby

Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

(58) 380 31 38

Email

kontakt@unimot-eig.pl

Numer KRS

0000088433

NIP

9730421440

Unimot sprzedawca energii: prądu i gazu

Spora konkurencja na rynku energetycznym w Polsce korzystnie oddziałuje na ceny, które ustabilizowały się na niskim poziomie. Spółka Unimot oddaje do dyspozycji doświadczoną kadrę pracowników, która pomaga przejść przez formalności związane ze zmianą sprzedawcy prądu i gazu. Zmiana sprzedawcy prądu i gazu jest procesem darmowym, dlatego opłaca się zająć tym już teraz.

Unimot - sprzedaż energii elektrycznej

Grupa kapitałowa Unimot posiada dwie spółki zajmujące się sprzedażą energii elektrycznej na terenie Polski: UNIMOT Energia i Gaz Sp. z o.o.- oferująca prąd dla klienta biznesowego, oraz Tradea Sp. z o.o. – swoją ofertę prądu kieruje do klienta indywidualnego. Firma przedstawia dla małych, średnich i dużych firm oraz klientów indywidualnych szeroką gamę ofert i promocji. Indywidualne podejście do spraw klienta umożliwia negocjacje umowy, tak aby jak najlepiej pasowała ona do wymagań jakie stawia przyszły usługobiorca. Poza sprzedażą energii elektrycznej firma zajmuje się także usługą optymalizacji kosztów dystrybucji. Tradea specjalizuje się także w świadczeniu innych usług na rynku energii. Ściśle współpracuje z wytwórcami „zielonej” energii oraz jest zaangażowana w handel prawami majątkowymi na rynku energetycznym. Chcąc porównać ceny tego sprzedawcy z cenami konkurencji polecamy skorzystać z porównywarki cen prądu i gazu, która znajduje się na naszej stronie – Optimal Energy.

Unimot - sprzedaż gazu ziemnego

Firma Unimot S.A. także zajmuje się obrotem gazu ziemnego na rynku krajowym i zagranicznym. Jednak działalność na tym rynku prowadzą głównie spółki zależne: Unimot System, Blue Cold i EnergoGas. Oferta sprzedaży gazu ziemnego jest kierowana do klientów biznesowych i indywidualnych. Unimot jest właścicielem wciąż rozbudowywanej sieci dystrybucji gazu ziemnego. Wszystkie pytania warto kierować osobiście do pracowników obsługi klienta, drogą telefoniczną bądź internetową. Każde zapytanie, które leży w kompetencjach pracowników zostanie szybko i wyczerpująco wyjaśnione. Firma gwarantuje stabilizacje cen i wysokiej klasy usługi w zakresie sprzedaży gazu ziemnego. Wśród wielu działalności spółki jednym z nich jest produkcja skroplonego gazu ziemnego (LNG). Firma może zapewnić także przygotowanie instalacji zbiorników gazowych na terenie gospodarstwa, działki lub gospodarstwa. Firma posiada spory zasób usług, które oferuje swoim klientom, dzięki temu właśnie od lat jest jednym z liderów sprzedaży gazu.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (1 z 3 opinii klientów)

Kasia

22 sie 2021

Dyskryminacja kobiet z dziećmi W miesiącu sierpniu 2021 otrzymałam telefon od Pani z firmy w celu umówienia, a raczej rozeznania się kto jak i co zostanie zaproszony na rozmowę ws pracy. Już na samym początku Pani powiedziała, cyt.: "mam nadzieje, że nie ma pani dziecka, i nie będzie musiała czasem wychodzić szybciej z pracy" bo to będzie problem. Praca jest na stanowiska asystenta prezesa w godz.8-16.00, czy będzie mogła pani zostawać czasem dłużej.. do 17, a czasem do godz.18:00. Zapytałam co ma na myli mówiąc słowo "czasem" ? Z tego co zrozumiałam między zdaniami chodziło chyba o prace prawie codziennie w nadgodzinach. Na początku mi nawet zależało i liczyłam, że zostanę zaproszona na rozmowę ale po przemyśleniu wiem , że nie chce mieć nic wspólnego z ta firma. Już nawet nie pytałam w jaki sposób bedą rozliczane te nadgodziny z wiadomych wzgledów. Oczywiście zgłosiłam już tą sytuacje do stosownego urzedu.

MB

1 mar 2020

Uwaga na ta firme, mimo utraty prawa do lokalu od najemcy nadal naliczac chca oplate karna za wczesniejsze rozwiazanie umowy.

Nowacki

15 lut 2020

Nie polecam współpracy. Przedstawiciele tej firmy jedną mówią, drugie robią - celowo wprowadzają w błąd klientów, tylko po to by podpisać umowę i zapewne zgarnąć prowizję. Gdy pojawią się problemy, wcześniej chętny do rozmów przedstawiciel p. Sebastian K. nagle unika kontaktu i nie odbiera telefonów. Takich przypadków jak nasz w naszej okolicy jest zdecydowanie więcej.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności