Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo
Strona główna > Pewna Energia

Pewna Energia

Pewna Energia to nowa marka spółki Energia dla firm.Energia dla firm od czterech lat z sukcesem działa na polskim rynku energetycznym i jest największym niezależnym dostawcą energii elektrycznej w kraju.

Jako Pewna Energia powstaliśmy, by spełnić oczekiwania Klientów, którzy cenią stabilizację, spokój i bezpieczeństwo. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy minimalnym zaangażowaniu Klienta i maksymalnym ograniczeniu formalności. Wiemy, jak cenisz swój czas, dlatego umowę z nami podpiszesz bez wychodzenia z domu.

Stawiamy przede wszystkim na prostą i zrozumiałą ofertę.Gwarantujemy stałą cenę energii przez cały okres trwania umowy, co zapewni Ci bezpieczeństwo. Po prostu z góry wiesz, ile zapłacisz, i przez najbliższe trzy lata nie ponosisz ryzyka podwyżek.  

Nasza umowa i jej ogólne warunki zajmują tylko jedną kartkę. Napisaliśmy je prostym i zrozumiałym językiem, bez gwiazdek i haczyków prawnych. To dokumenty, które sami chcielibyśmy otrzymywać do podpisu.

Nasza strategia przynosi sukcesy. Cieszymy się rosnącym zaufaniem, obecnie obsługujemy już ponad 25 tysięcy Klientów, w tym miasto Radom, które dzięki współpracy z nami zaoszczędzi ponad 7 milionów złotych.

Jesteśmy stabilnym partnerem biznesowym – jako członek Towarowej Giełdy Energii posiadamy koncesję URE na sprzedaż energii elektrycznej i gazu do 2030 r.