Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo
Strona główna > EnGaz

EnGaz

EnGaz - logo - zmiana sprzedawcy prądu

 

EnGaz to niezależny sprzedawca energii elektrycznej. Na polskim rynku energii działa od pierwszej połowy 2010 roku. En Gaz wykorzystuje liberalizację polskiego rynku energetycznego, stając się jednym z najszybciej rozwijających się nowych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce. Dane Urzędu Regulacji Energetyki pokazują, że Energia dla Firm była wybierana przez prawie 50% firm zmieniających sprzedawcę energii elektrycznej. Daje to w sumie ok. 30 000 klientów indywidualnych z grupy taryfowej dla gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych głównie z taryf B oraz C.

 

Od 2012 roku spółka Energia dla Firm powołała do życia nowy kanał sprzedaży, dostępny pod nazwą EnGaz. Wiązało się to także z rozszerzeniem oferty o sprzedaż gazu i prądu dla Klientów indywidualnych. EnGaz to kanał sprzedaży wchodzący w struktury Energii dla Firmy dedykowany dla odbiorców indywidualnych, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę idącą w parze z bardzo niskimi cenami energii. Indywidualne rabaty oraz dodatkowe usługi gwarantują zawsze najniższe ceny na rynku energii.

 

Misją firmy jest dostarczenie Użytkownikom energii elektrycznej w najniższej cenie z dbałością o najwyższą jakość usług oraz minimalizacja formalności i procedur związanych z procesem zmiany sprzedawcy energii elektrycznej. Cały proce zmiany sprzedawcy energii elektrycznej odbywa się bez udziału Klienta.